SOHN Rennen

Rennen
Wykonanie
Nagranie

Sohn zwrócił uwagę swoim debiutanckim albumem "Tremors" sprzed dwóch lat. Zaprezentował na nim wciągającą mieszankę smutnych partii wokalnych, elektroniki i instrumentów perkusyjnych. Tym razem wpuścił do swoich piosenek więcej światła. Duży wpływ miała na to przeprowadzka z mrocznego Wiednia do słonecznego Los Angeles.

"Rennen" w języku niemieckim oznacza "biec". Ostatnie dwa lata upłynęły mu pod znakiem podróży i ten pośpieszny rytm życia znalazł odzwierciedlenie w piosenkach. Twórczość Sohna może spodobać się tym, którzy cenią sobie nagrania Jamesa Blake`a, Jimi`ego Woona i King Krule.

Jego partie wokalne o soulowym posmaku zostały obudowane całą paletą elektronicznych barw i zmiennych rytmów. Wyczuwa się tu taneczny puls, choć nie jest on zbyt natarczywy. Spore wrażenie robi tytułowa kołysanka z pianinem w tle, w której Sohn wspina się na wyżyny wokalne.

Chłodny klimat ma "Falling" - przejmująca pieśń gospel z niepokojącym podkładem rytmicznym. O pozycji Sohna świadczy jego dorobek remikserski. Swoje utwory powierzali mu choćby Lana Del Rey, Disclosure, The Weeknd i Rhye, realizował także nagrania brytyjskiej gwiazdy Banks.

Grzegorz Dusza
4AD/SONIC

INNE PŁYTY AUTORA
Tremors
Pop
Tremors
SOHN zwrócił uwagę swoim pierwszym singlem "The Weel" sprzed dwóch lat. Mieszanka smutnych partii wokalnych, elektroniki i instrumentów perkusyjnych na tyle zaintrygowała szefów 4AD, że podpisali z nim kontrakt.
GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu