David Beckham został ambasadorem marki Bowers & Wilkins

03 czerwca 2024 Branżowe

Bowers & Wilkins ogłosiła nawiązanie długoterminowej współpracy z Davidem Beckhamem, łącząc dwa brytyjskie symbole stylu i wydajności. Jako wieloletni fan Bowers & Wilkins jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy wszech czasów zdecydował się na współpracę z tą marką ze względu na jej niezrównaną reputację w zakresie doskonałości audio, rzemiosła i wiodącego w swojej klasie wzornictwa premium.

Współpraca rozpoczyna się od kampanii wokół bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów Px8, które łączą wydajność, eleganckie wzornictwo i komfort użytkowania.

Jak mówi David Beckham: "Od lat jestem fanem Bowers & Wilkins i dumnym posiadaczem wielu produktów tej marki. Wydajność i design zawsze były dla mnie ważne, dlatego ta współpraca wydawała się tak naturalna" (...) "Muzyka zawsze odgrywała ogromną rolę w moim życiu. Mogę usłyszeć utwór i dokładnie wiedzieć, gdzie byłem i co robiłem. W naszej rodzinie, gdy zdarzają się wyjątkowe chwile, zawsze towarzyszy im jakaś piosenka".

David Beckham jest jednym z najbardziej utytułowanych angielskich piłkarzy. W swojej 20-letniej karierze David grał w najbardziej renomowanych klubach na świecie, w tym Manchesterze United i Realu Madryt, jak również w reprezentacji Anglii, której przez sześć lat był kapitanem. David był także pierwszym angielskim piłkarzem, który zdobył tytuły ligowe w czterech krajach: Anglii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Francji.

Czytaj również nasze testy urządzeń Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins PX8

W 2018 roku David spełnił życiową ambicję bycia właścicielem klubu piłkarskiego, gdy jego grupa otrzymała franczyzę Major League Soccer dla miasta Miami. Inter Miami CF został oficjalnie ogłoszony w 2018 roku, a David Beckham został prezesem klubu.

Przez całe życie David był zaangażowany we wspieranie organizacji charytatywnych i projektów, które mają na celu zmiany na lepsze. Współpracuje z UNICEF od prawie 20 lat jako Ambasador Dobrej Woli, promując i chroniąc prawa najbardziej bezbronnych dzieci na świecie.

W 2015 r. uruchomił fundację 7 Fund – wyjątkowe partnerstwo z UNICEF, dążące do zapewnienia dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji możliwości pełnego wykorzystania ich potencjału. David prowadzi również kampanię na rzecz Malaria No More, wykorzystując swoją platformę, aby zapewnić, że świat usłyszy pilne przesłanie dotyczące walki z malarią.

Pełniąc funkcję ambasadora British Fashion Council (BFC), David pomaga promować i pielęgnować brytyjską modę oraz brytyjski przemysł kreatywny.

***
Produkty Bowers & Wilkins w Polsce są dostępne w salonach firmowych Top Hi-Fi & Video Design oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.audioklan.pl.

 

 

Źródło: Audio Klan

BOWERS & WILKINS testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu