Horn Distribution: nowości topowych marek na Audio Video Show

07 listopada 2019 Sprzęt

Na tegorocznej, rozpoczynającej się jutro, wystawie Audio Video Show, pojawią się wszyscy najwięksi dystrybutorzy sprzętu audio-wideo, w tym Horn Distribution. Ekspozycja firmy będzie się znajdować na Stadionie Narodowym.

W tym roku Horn zajmuje znaczną część poziomu 1 stadionu (sale 130-135), dużą przestrzeń otwartą halu naprzeciw nich oraz stoiska w strefie słuchawkowej. Dostaniemy się tam najłatwiej, korzystając z wejścia 1 East (brama 1, od strony Ronda Waszyngtona).

Jak przedstawia się tegoroczna propozycja Horna?

Poziom +1, Hall przed salami 130-135 - Denon / Marantz / Polk Audio / Definitive Technology, czyli marki Sound United

Znajdą się tu marki należące do Sound United. To strefa Denona, Marantza, Polk Audio oraz Definitive Technology. Zwiedzający znajdą tutaj przekrój najnowszych systemów kina domowego na bazie soundbarów, tj. najnowsze Denon DHT-S516H, Definitive Technology Studio Slim czy Polk MagniFi Mini - wszystkie w zainscenizowanych instalacjach symulujących salony w mieszkaniu.

Posłuchamy tu także słuchawek Denon z serii Wood Series: AH-D7200 i D5200 podłączonych do najnowszych urządzeń Denona i Marantza, tj. Denon PMA-150H.

Sala 130, poziom 1 (East) - Wilson

W sali 130 Horn zaprezentuje urządzania własnej marki – Wilson. W tym roku zwiedzający znajdą tu najnowszą propozycję, czyli duży głośnik podłogowy Exclusive Line EL-10 w kilku odsłonach.

Głośnik występujący w dwóch wersjach kolorystycznych oferuje każdemu właścicielowi znacznie większą swobodę aranżacji w salonie odsłuchowym, a to dzięki znajdującym się w komplecie zestawem aż dwóch kompletów maskownic w różnej kolorystyce.

Dla kolumn czarnych propozycją jest czarna, matowa maskownica o drobnej fakturze materiału oraz druga w kolorze grafitowym, z lekkim połyskiem. Kolumny białe mogą być ozdobione maskownicą czarną lub szarą, o grubszym splocie, kojarzącym się z obiciami luksusowych mebli.

Wisienką na torcie ma być specjalnie przygotowana para tych kolumn w złotej, lustrzanej wersji Golden Lustre. Po Audio Video Show zostanie ona przekazana na ukcję Wilekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, by złotą cegiełką wesprzeć 28. Finał WOŚP.

 

Sala 131, poziom +1 (East) - Polk / Marantz/ Definitive Technology

W tej z kolei sali odbędą się przedpremierowe odsłuchy najnowszych konstrukcji Polk Audio - głośników serii LEGEND. Po niedawnej amerykańskiej premierze będzie to ich pierwsza prezentacja w Polsce, jeszcze przed oficjalnym ich przedstawieniem w Europie, które jest zaplanowana na styczeń przyszłego roku.Co więcej, prezentacje będzie prowadził Rainer Finck z Sound United, który odpowie na każde zapytanie słuchaczy.

Sala 132, poziom +1 (East) - Sonus faber / Audio Research

Tutaj odwiedzający targi poznają najnowszą serię głośników Sonus faber Olympica Nova, jak również urządzenia z serii Sonetto i subwooferów Gravis.

Największe kolumny podłogowe serii – Olympica Nova V - będą zasilane potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus fabera marki Audio Research.

Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 prezentowana będzie przez ambasadora marki Audio Research, Davida Gordona. W ekipie będzie można również spotkać Paolo Tezzonę z zespołu konstruktorów głośników Sonus faber.

Sonus faber Olympica Nova

Sala 133, poziom +1 (East) - Canton

Canton to niemiecka marka głośników, znana przede wszystkim z tradycyjnych rozwiązań. Od wielu lat mocno rozwija jednak swoje portfolio produktów bezprzewodowych.

W tym roku główna prezentacja marki zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań z serii Smart – zobaczymy m.n. rozwiązania kina domowego na bazie Smart Soundbar 10 Silver, Smart SUB 8 i Smart Soundbox 3. Z nowości dostępne będą również kolumny aktywne Smart GLE 9.

Całością prezentacji dowodzić będzie przedstawiciel Cantona - Dirk Halfmann.

Sale 134 i 135, poziom +1 (East) - Dali

Jak co roku Dali przywiezie do Warszawy same nowe propozycje, które po raz pierwszy wyjadą z duńskiej fabryki. W sali 134 usłyszymy najnowszą serię głośników aktywnych Rubicon C-6 i Rubicon C-2 oraz potężne nowe głośniki z serii Phantom M, M-350.

Sali 135 będzie zaś królestwem najnowszych produktów, z których Dali do tej pory nie było znane, czyli słuchawek bezprzewodowych. Do Warszawy przyjadą modele iO4 i iO6. Tutaj także znajdzie się reprezentant urządzeń kina domowego, czyli soundbar Dali Katch One, tegoroczny zwycięzca swojej kategorii wśród nagród EISA.

Strefa słuchawkowa +1 - Bang&Olufsen

Strefa otwarta, przeznaczona do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek Bang&Olufsen. Tu będziemy mogli, z niemal wszystkich mobilnych urządzeń marki, posłuchać wszystkich najnowszych urządzeń przy specjalnym, aktywnym stole prezentacyjnym.

Czytaj również testy słuchwek B&O Play

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu