Kolumny Melodika BL25 z autografem Zenona Martyniuka na aukcji WOŚP

08 stycznia 2020 Sprzęt

Małych i dużych, komercyjnych i prywatnych inicjatyw wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy jest wiele. Kolejną firmą ze świata audio-wideo, która w tym roku wystawiła sprzęt do licytacji jest białostocka Melodika.

Podczas aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na WOŚP, możemy wylicytować kolumny Melodika BL25. Model ten - jak mówi producent - ma świetnie sprawdzić się w każdym systemie stereofonicznym - wystarczy podłączyć wzmacniacz i źródło np odtwarzacz CD, gramofon lub telewizor.

Dodatkowego smaku akcji dodaje fakt, że na każdej z kolumn znajdują się autografy gwiazd najczęściej słuchanego w Polsce gatunku muzyki, czyli disco polo. Muzycy także pochodzą z Białegostoku i chcą pomóc Wielkiej Orkiestrze świątecznej Pomocy najlepiej jak potrafią, czyli za pomocą rozgłosu i emocji, jakie wzbudzają w naszym kraju.

Czytaj również test kolumn głośnikowych Melodika BL30

Kolumny Melodika BL25

Melodika i Białostockie Gwiazdy Disco Polo to bardzo nowatorskie połączenie - niektórzy twierdzą, że innowacyjne, inni, że wręcz rewolucyjne, a z pewnością egzotyczne. Wszak fani audiofilskiego dźwięku rzadko kiedy słuchają disco polo, a fani Disco Polo rzadko korzystają z audiofilskiego sprzętu. Jeszcze nigdy Audiofile i Discopolowcy nie stanęli ramię w ramię w tak słusznej sprawie, prawda? Zatem zapraszamy do licytacji :)

Kolumny zyskały swój unikalny charakter dzięki podpisom Gwiazd Disco Polo z Białegostoku: Roberta Sasinowskiego z zespołu Skaner, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent, Zbigniewa Perkowskiego z zespołu Focus oraz Jerzego Szuja z zespołu Jorrgus.

Źródło: RMS

Videotesty
Wzmacniacz zintegrowany Luxman L-509X
Video test Wzmacniacz zintegrowany Luxman L-509X
Luxman L-509X - najdroższy w ofercie firmy wzmacniacz zintegrowany -...
6:07
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu