Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3

29 kwietnia 2022 Sprzęt

Sennheiser zaprezentował trzecią generację bezprzewodowych słuchawek true wireless z rodziny MOMENTUM. Oferują one technologię redukcji hałasu otoczenia (ANC) i wiele innych przydatnych funkcji jak personalizacja dźwięku. I oczywiście są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

MOMENTUM True Wireless 3 - funkcje

Słuchawki bazują na systemie akustycznym TrueResponse firmy Sennheiser, którego sercem są dynamiczne 7-milimetrowe przetworniki wyprodukowanew Niemczech. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, oferują dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i szczegółowymi wysokimi tonami.

W dostosowywaniu dźwięku do własnych upodonań, oprócz przygotowanej do tego funkcji, przyda się ponadto aplikacja Smart Control dająca możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i oferująca funkcję korektora.

Sennheiser specjalnie udoskonalił przy tym adaptacyjną redukcję szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Funkcję można dezaktywować jednym naciśnięciem, można też przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 obsługują dużą liczbę kodeków audio, takich jak AAC, SBC i aptX Adaptive, które zmniejszają latencję do minimum.

Ponadto każda słuchawka jest teraz wyposażona w trzy mikrofony. Intuicyjne panele dotykowe słuchawek, których funkcje możemy dostosować do swoich osobistych preferencji, ułatwiają sterowanie dźwiękiem i dostęp do asystentów głosowych.

MOMENTUM True Wireless 3 - wykonanie i wzornictwo

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 są dostępne w kolorach białym, czarnym i grafitowym i wyposażone w silikonowe adaptery douszne w różnych rozmiarach zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich kształtów i rozmiarów uszu. Otrzymały też certyfikat IPX4, czyli są odporne na zachlapania.

3 zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2022 za stylowe, futurystyczne i ergonomiczne wzornictwo.

MOMENTUM True Wireless 3 - czas pracy

Żywotność baterii nowych MOMENTUM True Wireless 3 wynosi siedem godzin i można ją wydłużyć do 28 godzin korzystając z etui-powerbanku. Etui obsługuje ponadto ładowanie bezprzewodowe.

MOMENTUM True Wireless 3 - cena i dostępność

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 będą dostępne w Polsce w drugiej połowie maja w katalogowej cenie detalicznej 1129 zł.

SENNHEISER testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta kwiecień 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu