Sennheiser wprowadza do sprzedaży nowe słuchawki - HD 620S

14 maja 2024 Sprzęt

Sennheiser zaprezentował właśnie najnowszy model słuchawek serii HD 600, oznaczony literą "S". Nowe HD 620S to konstrukcja zamknięta, która ma oferować obszerną scenę dźwiękową zamiast męczącego, pudełkowatego dźwięku.

Słuchawki zostały wyposażone w specjalnie dostrojony przetwornik dynamiczny o średnicy 42 mm, wyprodukowany w najnowocześniejszej fabryce przetworników marki Sennheiser w Tullamore, w Irlandii.

Jak mówi producent: "Oferuje gładki i swobodny dźwięk, jakiego można doświadczyć w rodzinie otwartych słuchawek HD 600, z nowoczesnym, przewiewnym brzmieniem, równoważącym szczerość z głębokim i wyrazistym basem".

Dzięki wysokiemu współczynnikowi tłumienia 150-omowa aluminiowa cewka drgająca wyróżnia się szybkimi stanami przejściowymi, zapewniając mocną dynamikę w całym spektrum częstotliwości.

Konstrukcja przetwornika sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza, odwzorowując zachowanie przetworników otwartego typu, jednocześnie odtwarzając obrazowanie konfiguracji głośników w profesjonalnie dostrojonym pomieszczeniu.

Słuchawki Sennheiser HD 620S mają wzmocniony metalem pałąk i obudowy nauszników. Wraz z nimi otrzymujemy woreczek do przechowywania oraz odłączany kabel o długości 1,8 m zakończony wtyczką stereo 3,5 mm. W zestawie jest także nakręcany adapter na jack 6,3 mm. W późniejszym okresie będzie ponadto dostepny opcjonalny, symetryczny kabel 4,4 mm.

HD 620S mają taką samą konstrukcję jednostronnego kabla typu "przekręć i zablokuj" jak inne słuchawki Sennheisera, co daje mnóstwo możliwości wyboru akcesoriów wśród zamienników, w tym kabli o różnych długościach czy ze zintegrowanym mikrofonem.

Słuchawki Sennheiser HD 620S  będą dostępne w sprzedaży od 6 czerwca w katalogowej cenie 1499 zł.

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu