IRA w warszawskiej Stodole

Koncerty

IRA w tym roku będzie hucznie świętować swoje XXX-lecie. Formacja z Arturem Gadowskim na czele już 18 listopada zagra w Warszawie swoje największe przeboje, które podbiły już serca kilku pokoleń polskich fanów rocka.

Dodano: 4 wrzesień 2017

IRA na muzycznej scenie jest obecna 30 lat. Zespół ma na koncie 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie oraz supportowanie Aerosmith w Warszawie. Formacja otrzymała też mnóstwo prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego.

Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – "IRA" – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta "Mój dom", a następnie "1993" i koncertowa "Live" odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Na przestrzeni lat grupa zmieniała swój styl, odchodząc od heavy metalu w kierunku rocka i pop rocka, jednak grono jej fanów jest stałe.

W maju 2016 IRA wydała płytę "MY", która w październiku pokryła się złote, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel "Wybacz" w sierpniu 2016 uzyskał status "Platynowego Singla".

Czytaj również: Artur Gadowski: Na nasze koncerty przychodzą już trzy pokolenia

Źródło: Stodoła

Koncerty

listopad

18

sobota

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety:

- Przedsprzedaż: 49 zł (stojące), 79 zł (balkony)
- Od 3 listopada: 59 zł (stojące), 89 zł (balkony)
 
Do kupienia w kasie Klubu Stodoła oraz za pośrednictwem serwisów: www.Stodola.pl, www.eBilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.Eventim.pl oraz TicketPro.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj