Gregory Porter gwiazdą Jazz Chilli Days

Koncerty

Nadchodzi uczta dla fanów jazzu, soulu oraz gospel. Już w październiku w Polsce wystąpi legenda, czyli Gregory Porter, który zainauguruje "Jazz Chilli Days" – nową inicjatywę radia Zet Chilli.

Dodano: 25 wrzesień 2017

Specjalne koncerty odbędą się w Katowicach, Gdyni i Warszawie. Artysta zaprezentuje materiał z płyty "Take Me to the Alley" i swoje największe przeboje, które zdobyły mu światową sławę.

Gregory Porter swój debiutancki krążek pt. "Water" wydał w 2010 r. Płyta zapewniła mu rozgłos i pierwszą nominację do Grammy w kategorii "Najlepszy jazzowy album wokalny". Kolejną nominację do tej nagrody, tym razem w kategorii "Najlepszy tradycyjny występ R&B", Porter dostał dwa lata później za album "Be Good". Grammy trafiła do rąk artysty w kolejnym podejściu - płyta "Liquid Spirit" otrzymała statuetkę Grammy jako "Najlepszy jazzowy album wokalny". w tej samej kategorii zwyciężył album "Take Me to the Alley" w roku 2017.

"Jazz Chilli Days" to nowa inicjatywa Eurozet nawiązująca do zmian w ramówce ChilliZET, które mają być prezentowane nie tylko na antenie, lecz także poprzez koncerty. Trzy występy Gregory`ego Portera to pierwszy projekt w ramach inicjatywy.

Źródło: materiały prasowe

Koncerty

październik

12

czwartek

Gdzie: NOSPR,  plac W. Kilara 1

Godz.: 19:00

Bilety: 160 zł / 200 zł / 250 zł / 300 zł

Do kupienia na www.eventim.pl.

październik

15

niedziela

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8

Godz.: 19:00

Bilety: 120 zł / 150 zł / 180 zł / 250 zł

Do kupienia na www.eventim.pl.

październik

16

poniedziałek

Gdzie: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Plac Teatralny 1

Godz.: 19:00

Bilety: 250 zł / 300 / 350 zł

Do kupienia na www.eventim.pl

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj