Emeli Sande w krakowskim ICE

Koncerty

Emeli Sandé, zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku, pierwszy raz w Polsce. Już 22 lutego artystka wystąpi w ICE Kraków Congress Centre.

Dodano: 31 styczeń 2018

Emeli Sandé łączy w swojej twórczości R&B, soul, gospel i pop. W jej pracy widać wpływy artystów, takich jak Nina Simone, Joni Mitchell, Lauryn Hill oraz Amy Winehouse. Jej teksty mają w swoim repertuarze m.in. Rihanna, Alicia Keys i Leona Lewis.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy głos Emeli Sandé w 2011 roku, kiedy to wokalistka zaprezentowała publiczności swój pierwszy singiel - "Heaven". Międzynarodowy sukces osiągnęła rok później, wydając debiutancki album "Version of Events", który trafił na pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów, gdzie spędził dziesięć tygodni. 67 tygodni piosenka znajdowała się w pierwszej dziesiątce. Takiego wyniku do tej pory nie udało się osiągnąć żadnemu brytyjskiemu artyście. Emeli otrzymała za tę płytę nagrodę dla Najlepszego Albumu 2012, została też Artystką Roku.

Czytaj również: Emeli Sandé: Bardzo cieszę się na przyjazd do Polski

Źródło: Prestige MJM

Koncerty

luty

22

czwartek

Gdzie: ICE, ul. Marii Konopnickiej 17

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 195 zł do kupienia za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com eBliet.pl i w sieciach salonów Empik na terenie całego kraju

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj