Mela Koteluk w warszawskiej Stodole

Koncerty

W piątek 26 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Mela Koteluk, która będzie promować swój najnowszy album "Migawka".

Dodano: 13 styczeń 2019

Tym razem nowy materiał Mela zaprezentuje w klimatycznych klubach i podczas festiwali muzycznych. Pierwsza tura koncertów obejmuje m.in. Stodołę.

"Migawka" to trzecia płyta wokalistki, a zapowiedziały ją single "Odprowadź" i "Ogniwo". Ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi zbiór 11 utworów, które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia - miłości, wolności i śmierci. Sama napisała teksty, za muzykę odpowiada cały zespół. Producentem krążka jest Marek Dziedzic.

Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury - szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli - tam znajduje inspiracje do pracy twórczej.

"Można powiedzieć, że Migawka to organiczny album - dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy" - mówi Mela Koteluk.

Dwa poprzednie albumy "Spadochron" i "Migracje" zdobyły status podwójnie platynowych płyt.

Źródło: Stodoła

Koncerty

kwiecień

26

piątek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie 59 zł i 99 zł do kupienia w serwisach: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w kasie klubu

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj