Yasmin Levy w kwietniu zaśpiewa w Polsce

Koncerty

Yasmin Levy, która w swojej twórczości zachowuje i wskrzesza na nowo najpiękniejsze utwory dziedzictwa żydowsko-hiszpańskiego ladino, łącząc je z andaluzyjskim flamenco, kwietniu zaśpiewa dla polskiej publiczności. Wystąpi w Poznaniu i Gdańsku.

Dodano: 20 styczeń 2019

Już debiutancki album Yasmin Levy ("Romance & Yasmin") wywołał wielkie poruszenie wśród miłośników muzyki na całym świecie. Artystka od tamtej pory nagrała sześć płyt.Od początku kariery z wielkimi sukcesami koncertuje na całym świecie. Wystąpiła na wielu międzynarodowych festiwalach m.in.: WOMAD w Singapurze, Forum Barcelona oraz na noworocznym koncercie BBC w Londynie, a także w jednym z najsłynniejszych miejsc koncertowych na świecie - Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Yasmin Levy jako jedna z nielicznych artystek była kilkukrotnie wyróżniana w najbardziej prestiżowym plebiscycie BBC World Music Awards. Magię oddziaływania i skalę talentu Yasmin Levy porównuje się do najwybitniejszych pieśniarek world music młodego pokolenia takich jak Mariza i Buika.

Koncerty

kwiecień

10

środa

Gdzie: Sala Ziemi MTP, ul. Głogowska 14

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 109 zł do kupienia na www.eventim.pl

listopad

30

poniedziałek

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23

Godz.: 19:00

Bilety: do kupienia na www.eventim.pl. obecnie dostępne tylko w cenie 179 zł

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj