Bryan Adams wraca do Polski w ramach trasy "Shine a Light"

Koncerty

Bryan Adams ponownie w Polsce. W czerwcu czekają nas dwa koncerty, które artysta zapowiedział w ramach trasy "Shine a Light". Będą one promować nową płytę, której premiera jest zapowiadana na marzec.

Dodano: 18 luty 2019

Czternasty studyjny album w dorobku Bryana Adamsa poprzedza przebojowy singiel z tytułowym utworem "Shine a Light", którego współautorem jest sam Ed Sheeran. Jedną z 12 piosenek zawartych na krążku , "That's How Strong Our Love Is" Adams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez, spełniając w ten sposób swoje wieloletnie marzenie.

Bryan Adams należy do grona największych gwiazd światowej sceny muzycznej. W trakcie kariery, trwającej od przeszło czterech dekad, sprzedał ponad 65 milionów płyt i dorobił się mnóstwa ponadczasowych hitów, na czele z "(Everything I Do) I Do It For You", "Summer Of ’69" czy śpiewanym w duecie z Rodem Stewartem i Stingiem "All for Love".

Żywiołowe koncerty Kanadyjczyka przyciągają rzesze fanów i pokazują, że artysta jest wciąż w świetnej formie, zarówno jako wokalista i gitarzysta, jak i charyzmatyczny lider zespołu, nawiązujący doskonały kontakt z publicznością. Polscy fani przekonali się o tym wielokrotnie, ostatni raz w maju 2018 r., gdy w wypełnionej po brzegi hali Torwaru w Warszawie Adams zaśpiewał w ramach trasy "The Ultimate Tour", promującej składankę jego największych hitów.

Koncerty

czerwiec

21

piątek

Gdzie: Ergo Arena, Plac Dwóch Miast 1

Godz.: 20:00

Bilety: w cenie od 249 zł do kupienia na www.eventim.pl

czerwiec

22

sobota

Gdzie: Pergola przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1

Godz.: 21:00

Bilety: w cenie od 299 zł do kupienia na www.eventim.pl

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj