COMA we Wrocławiu i Gdańsku

Koncerty

COMA odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Dowodzona przez Piotra Roguckiego formacja zagra w klubie A2 w stolicy Dolnego Śląska w listopadzie, miesiąc później odwiedzi gdański klub B90.

Dodano: 25 czerwiec 2019

Grupa powstała w 1998 r., jednak swój pierwszy album wydała sześć lat później. "Pierwsze Wyjście z Mroku" zostało bardzo ciepło przyjete przez krytyków, branżę i - przede wszystkim - publiczność. Płytę nagrodzono m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata COMA wydała 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku - Piotr Rogucki.

Formacja wydała też dwa albumy angielskojęzyczne: "Excess" oraz "Don't Set Your Dogs On Me", które ukazały się na całym świecie.

Wokalista zespołu - Piotr Rogucki, także aktor - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Kazimierza Solskiego w Krakowie, jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min: 2. nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004, laureat Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2004 r.

Rogucki wydał trzy albumy solowe: Loki - Wizja dźwięku (2011 r.) ; "95-2003" (2012 r.) oraz "J.P. Śliwa" (2015). Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

Źródło: materiały prasowe

Koncerty

listopad

23

sobota

Gdzie: Klub  A2 ul. Góralska 5

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 70 zł do kupienia na www.ticketmaster.pl i ebilet.pl, w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce, a także w systemie Going

grudzień

07

sobota

Gdzie: Klub B90 ul. Elektryków

Godz.: 19:00

Bilety: w cenie od 70 zł (pierwsza pula) do kupienia na www.ticketmaster.pl i ebilet.pl, w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce, a także w systemie Going

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj