MACY GRAY Stripped

Stripped
Wykonanie
Nagranie

Laureatka Grammy, słynna z charakterystycznego, zachrypniętego głosu, charyzmatyczna Macy Gray nagrała swój pierwszy jazzowo-bluesowy album debiutując zarazem w audiofilskiej wytwórni Chesky Records.

Album "Stripped" wskoczył od razu na trzecią pozycję listy "Billboardu" najpopularniejszych albumów jazzowych. Poprzez HDTracks.com muzykę można pobrać od razu w wysokiej rozdzielczości 192/24 i wsłuchać się w nagranie hi-res, bo tylu niuansów brzmienia na żadnej płycie kompaktowej nie usłyszymy. To zasługa specjalnego nagrania Binaural+ zapewniającego efekty przestrzenne bardziej wyraziste i sugestywne niż jakakolwiek technika stereofoniczna.

Macy Gray stanęła w Hirsch Center na Brooklynie przed sztuczną głową z mikrofonami w uszach B&K, która pozwala uzyskać sugestywny efekt obecności słuchacza w miejscu nagrania. Jeśli dodać, że producentami byli Bracia Chesky, a inżynier dźwięku Nicholas Prout użył najlepszego sprzętu, wrażliwości i wiedzy, by zapewnić naturalne brzmienie, resztę pozostawcie swojemu sprzętowi, oby jak najlepszemu.

Macy Gray stworzyła naprawdę intymny jazzowo-bluesowy klimat, w czym pomogli jej: gitarzysta Russell Malone, trębacz Walace Roney, perkusista Ari Hoenig i kontrabasista Daryl Johns. To będzie ulubiony album audiofilów.

Marek Dusza
CHESKY/HDTRACKS

CHESKY/HDTRACKS

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio marzec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu