Tylko do końca czerwca: telewizor Samsung The Terrace z soundbarem w prezencie

27 czerwca 2022 Promocje i prezentacje

W ramach letniej promocji, kupując telewizor Samsung The Terrace, można otrzymać w zestawie soundbar The Terrace HW-LST70T. Akcja trwa do 30 czerwca 2022 r.

The Terrace to pierwszy telewizor konsumencki w ofercie Samsung, przeznaczony do oglądania na zewnętrz. Certyfikat IP55* potwierdza, że ekran ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, kurz, wilgoć czy owady. Telewizor został ponadto wyposażony w powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciom światła.

Telewizor radzi sobie w każdych warunkach, a to ze względu na jasność o wartości 2000 nitów oraz jakość obrazu QLED 4K wraz ze 100% Natężeniem Kolorów. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x dba o odpowiedni kontrast, dzięki czemu obraz jest pełen szczegółów.

Telewizor Samsung The Terrace jest dostępny w wersji 55, 65 i 75 cali.

Możliwości soundbara Samsung The Terrace HW-LST70T również zostały zoptymalizowane ze względu na jego przeznaczenie. Urządzenie zostało wyposażone w mocny wbudowany głośnik niskotonowy (210W), oferuje też funkcję Adaptacji Dźwięku, która analizuje dźwięk w poszczególnych scenach i optymalizuje go tak, aby dialogi czy komentarz spikera były wyraziste i dobrze słyszalne.

Podobnie jak telewizor, również soundbar otrzymał certyfikat IP55, który potwierdza odporność na warunki atmosferyczne, wodę i kurz.

Ochrona przed wodą i pyłem w oparciu o normę IP55, działająca bezproblemowo w temperaturach od -30 do 50 ℃. IP55 (stopień ochrony przed wnikaniem): Stopnie ochrony zapewniane przez obudowy (IEC 60529).

Źródło: Samsung

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu