Promocja Samsunga: Projektor The Freestyle Gen. 2 za 1 zł przy zakupie 98-calowego telewizora

16 maja 2024 Promocje i prezentacje

Projektor Samsung The Freestyle Gen.2 można mieć teraz już za złotówkę - wystarczy w dniach od 16 do 29 maja br. kupić telewizor 98" Crystal UHD 4K DU9072. Liczba promocyjnych zestawów jest limitowana.

Telewizor Samsung Crystal UHD 4K 98DU9072

Telewizor Crystal UHD 4K 98DU9072 jest wyposażony w technologię Ulepszonego Obrazu na Dużych Ekranach[1], która zapewnia skalowanie wspierane sztuczną inteligencją, redukcję szumów, wzmacnianie ostrości i inteligentne techniki pogłębiania czerni.

Oferuje również technologię dynamicznego odświeżania. Upłynniacz Ruchu 120 Hz[2] ulepsza ruch do rozdzielczości zbliżonej do 4K i 120 Hz (daje to obraz bez rozmyć) i zapewnia ruch zróżnicowany pod względem wydajności oraz obsługę gier VRR do 4K 120 Hz.

Telewizor jest wyposażony w system operacyjny Samsung Smart TV Tizen[3], który chroni również prywatność użytkownika i dane osobowe za pomocą rozwiązania Bezpieczeństwo Samsung Knox[4].

Samsung Crystal UHD 4K DU9072 jest wyposażony w technologię Q-Symphony[5]. Funkcja ta sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając wzmocniony dźwięk.

Czytaj również testy urządzeń Samsung

Samsung Crystal UHD 4K DU9072

Projektor przenośny The Freestyle Gen.2

Połączyć się z nim można już za pomocą smartfona, który służy w tym wypadku jako modem. Projektor jest przy tym niewielki, lekki (waży zaledwie 830 g) i obrotowy. Film można więc wyświetlić na dowolnej powierzchni i pod niemal każdym kątem.

Co więcej, The Freestyle pozwala uzyskać obraz o bardzo dużych rozmiarach – wystarczy w tym celu połączyć ze sobą dwa projektory The Freestyle Gen. 2.[6] Dzięki funkcji Inteligentnego Łączenia Ekranów, uzyskamy obraz o przekątnej nawet do 160 cali.

Samsung The Freestyle Gen.2

Bądź pierwszy i skorzystaj z przedsprzedaży

Teraz projektor Samsung The Freestyle Gen.2 można mieć już za złotówkę [7] - wystarczy w dniach od 16 do 29 maja br. kupić telewizor 98" Crystal UHD 4K DU9072. Liczba promocyjnych zestawów jest jednak limitowana.

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy kupić telewizor Crystal UHD 4K 98DU9072 w wybranej sieci sprzedaży: Media Expert, X-KOM, BS, Audio Color, Euronet oraz Sklep Samsung na stronie samsung.com. Na stronach internetowych ww. sklepów znajdują się ponadto wyczerpujące informacje na temat akcji przedsprzedażowej.

Termin realizacji wysyłki TV z projektorem w zestawie: 29.05 do 30.06.2024.

***

[1] Dotyczy TV w rozmiarze 98 cali.

[2] Jakość 4K 120 Hz jest dostępna wyłącznie w przypadku treści podłączonych do komputera. Wymaga określonej karty graficznej na komputerze, a wydajność może się różnić w zależności od posiadanej karty.

[3] Treści i usługi mogą się różnić w zależności od regionu i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Przed użyciem wymagana jest zgoda na Warunki korzystania z systemu operacyjnego Samsung Tizen i Politykę prywatności. Niektóre treści i usługi wymagają rejestracji i subskrypcji. Wymagane konto Samsung.
Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty systemu operacyjnego Samsung Tizen, wymagane jest konto Samsung. Jeśli nie użytkownik nie zdecyduje się na logowanie, może jedynie podłączyć się do telewizji naziemnej (dotyczy tylko urządzeń wyposażonych w tunery) i urządzeń zewnętrznych np. przez HDMI. Aby utworzyć konto Samsung może być potrzebne osobne urządzenia (np. PC lub telefon komórkowy).

[4] Bezpieczeństwo Samsung Knox dotyczy telewizorów Samsung z systemem Tizen®, wprowadzonych na rynek od 2015 roku. Aktualizacja oprogramowania zabezpieczeń jest zapewniana przez trzy lata od premiery produktu. Wymagana jest najnowsza aktualizacja oprogramowania.

[5] Kompatybilność z funkcją Q-Symphony można sprawdzić w specyfikacji soundbara. Soundbar sprzedawany jest oddzielnie.

[6] Wymagane dwa urządzenia Freestyle Gen. 2. Podłącz oba projektory i telefon komórkowy do tej samej sieci Wi-Fi. Korzystanie z tej funkcji wymaga aplikacji SmartThings. Funkcja dostępna jest dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android 9.0 lub nowszym oraz systemem operacyjnym iOS 14.0 lub nowszym. Urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS nie obsługują funkcji wyświetlania wideo.

 

 

 

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu