Kup projektor Samsung The Freestyle Gen.2 i wygraj wakacje w kamperze

29 maja 2024 Promocje i prezentacje

The Freestyle Gen.2 to przenośny, obrotowy projektor Samsunga, który od teraz jest dostępny w specjalnej promocji. W konkursie do wygrania są m.in. voucher na wynajem kampera oraz 10 000 zł w gotówce.

Projektor waży zaledwie 830 g i bez najmniejszych problemów zmieści się w każdym bagażu. Jako że jest obrotowy, odtwarzane materiały pozwala wyświetlać na dowolnej powierzchni - na ścianie, na ścianie namiotu (gdy wykorzystamy dołączony do niego, działający 2 godziny, powerbank), suficie, blacie stołu czy w ogrodzie na ekranie np. z białej tkaniny. Co ważne - pod niemal każdym kątem.

Bez wątpienia ciekawymi i przydatnymi funkcjami są w przypadku korzystania z projektora Dotknij i Wyświetl oraz Automatyczne Poziomowanie. Pierwsza z wymienionych służy do szybkiego i łatwego przełączania się z oglądania treści na telefonie na duży ekran wyświetlony przez projektor – wystarczy dotknąć smartfonem projektora, a ten automatycznie wykryje urządzenie. Druga funkcja odpowiada za korekcję ustawienia ekranu, dzięki czemu nawet nierówne podłoże czy chropowata ściana nie będą utrudniać oglądania.

Czytaj nasze testy urządzeń Samsung

W Samsungu The Freestyle Gen.2 wykorzystano głośnik o mocy 5 watów. Dodatkowa funkcja Dźwięk Premium 360° jeszcze bardziej poprawia jakość audio.

Dzięki zastosowaniu z projektorem źródła światła LED o długiej żywotności, urządzenie może pracować nawet przez 30 tys. godzin. Co więcej, The Freestyle Gen.2 jest obsługiwany pilotem zdalnego sterowania SolarCell, wyposażonym w panele słoneczne – oznacza to, że baterie jednorazowe nie są potrzebne.

The Freestyle Gen.2 - konkurs

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy kupić projektor Samsung The Freestyle Gen.2 w terminie od 27 maja do 21 lipca 2024r., zarejestrować zakup i odpowiedzieć na jedno otwarte pytanie konkursowe: Jak spędzasz czas oglądając filmy na The Freestyle w plenerze? Uzasadnij swoją odpowiedź. Odpowiedź w formie opisu powinna zawierać minimalnie 200 znaków.

Na zwycięzców czekają fascynujące nagrody. Nagroda główna to voucher (wykorzystania do końca 2025 r. po wcześniejszej rezerwacji) na wynajem kampera na 14 dni – o wartości 12 000 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł przeznaczona na realizację wymarzonej podróży. Nagrodę II stopnia stanowi 50 zestawów etui oraz osłonka do projektora Samsung The Freestyle o wartości 498 zł.

Punkty sprzedaży objęte promocją: euro.com.pl, mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, Samsung Brand Stores, samsung.com/pl, audiocolor.pl, x-kom.pl.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.konkursthefreestyle.samsung.pl.

 

 

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu