Indiana Line Diva 660

31 maja 2017 Sprzęt

Indiana Line wprowadza do sprzedaży topową kolumnę głośnikową Diva 660. Jest to wolnostojąca konstrukcja 3-drożna, która wykorzystuje cztery głośniki oraz obudowę bass-reflex. W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku pomagają dopracowane przetworniki i specjalnie opracowane wzmocnienia wewnętrzne.

Dźwięk, jaki dostarcza Indiana Line Diva 660 - jak mówi producent - charakteryzuje się szybką i niezwykle precyzyjną odpowiedzią impulsową. Przetwornik wysokotonowy ma zapewniać naturalne i detaliczne brzmienie wysokich częstotliwości, a dwa 180-milimetrowe głośniki niskotonowe dostarczać ciepłe i bogate niskie tony. Układ głośnikowy dopełnia 140-milimetrowy przetwornik średniotonowy, dzięki któremu kolumny mają odwzorowywać ludzki głos z pełną naturalnością.

We wnętrzu kolumny znajduje się kilka specjalnie zaprojektowanych płyt, których zadaniem jest wzmocnienie całej konstrukcji. Zapewniają one całej konstrukcji odpowiednią sztywność i redukują możliwość powstawania fal stojących. Cała wewnętrzna przestrzeń została przy tym podzielona na dwie niezależne części. Górna sekcja jest w pełni zamknięta, co pomaga kontrolować ruch membrany przetwornika średniotonowego, dolna jest wyposażona w dwa tunele wentylacyjne, które korzystnie wpływają na brzmienie basu.

Aby w maksymalnym stopniu odizolować głośnik od podłoża, Indiana Line Diva 660 spoczywa na odlewanych ciśnieniowo aluminiowych nóżkach wyposażonych w antypoślizgowe podkładki gumowe. Wykorzystuje także podwójne terminale głośnikowe, co umożliwia podłączenie bi-wiring/bi-amping.

Indiana Line Diva 660

* Podana cena jest ceną za parę.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
INDIANA LINE testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu