Telewizor Samsung The Frame

09 października 2017 Sprzęt

W portolio Samsunga telewizor The Frame z pewnością się wyróżnia. Służy bowiem nie tylko do oglądania np. filmów, lecz także obcowania ze sztuką.

Obudowa telewizora Samsung The Frame przypomina oprawę obrazu (do wyboru mamy kilka kolorów ram - czarną, orzechową, beżową i białą), a on sam wyświetla galerię dzieł sztuki lub nasze zdjęcia. Mocowanie i wymiana ram są proste, a służą temu specjalne magnesy.

Wieszak No Gap pozwala powiesić telewizor płasko przy samej ścianie, ekran można zaś delikatnie odchylić lub pochylić, aby uzyskać komfortowy kąt podczas oglądania. Telewizor postawimy też na specjalnej podstawie - stojaku Studio. Dopełnieniem całości jest niewidoczny przewód optyczny Invisible Connection, który łączy The Frame z modułem One Connect i pozwala uniknąć nieeleganckiej plątaniny kabli.

Telewizor został wyposażony w specjalnie zaprojektowany czujnik ruchu, dzięki któremu - jeśli nikogo nie ma w pokoju - pozostaje wyłączony. Obraz wyświetla, kiedy tylko użytkownik pojawia się w pobliżu. Dodatkowo Samsung The Frame ma czujnik światła, który automatycznie dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia pomieszczenia. Dzięki temu efekt kolorów na obrazie - nawet w nocy - jest być naturalny i dopasowany do okoliczności.

Telewizor Samsung The Frame

The Frame, kiedy nie jest użytkowany jako telewizor, może stać się obrazem, grafiką czy zdjęciem. Wystarczy włączyć tryb Art Mode (Tryb Sztuka). W Art Store dostępne są materiały pozyskane od najlepszych światowych galerii i partnerów, takich jak Muzeum Albertina, LUMAS, Magnum Photos, Saatchi Art i Sedition. Co więcej, możemy wykorzystać także nasze własne treści, takie jak zdjęcia. Dostępne zasoby i ustawienia możemy przeglądać i zmienić zarówno korzystając z pilota, jak również za pośrednictwem smartfona.

Za wizualną stronę telewizora odpowiada Yves Behar, znany i ceniony na całym świecie szwajcarski projektant specjalizujący się we wzornictwie przemysłowym.

Samsung The Frame oferuje rozdzielczość 4K (UHD) i technologię HDR. W Smart TV czeka bogata oferta filmów, gier i aplikacji. Zmianę Trybu Sztuka na Tryb TV oraz regulację ustawień bez problemu przeprowadzimy za pomocą pilota Smart Control lub swojego smartfona z aplikacją Smart View i z systemem Android lub iOS.

Telewizor The Frame w tym tygodniu będzie już dostępny w wybranych sklepach Samsung Brand Store. Do wyboru są dwie przekątne ekranu: 55 i 65 cali.

Źródło: Samsung

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu