Słuchawki Denon AH-C820W

28 listopada 2018 Sprzęt

W grudniu do sprzedaży wejdą nowe słuchawki Denona. Będzie to model bezprzewodowy, douszny z pałąkiem naszyjnym - AH-C820W. Są pierwszą konstrukcją na świecie, w której zastosowano podwójne przetworniki z opatentowaną przez firmę Denon technologią Double Air Compression™, która ma zapewniać "potężne basy oraz najwyższy poziom detali i klarowności".

Słuchawki Denon AH-C820W to jedyne na świecie bezprzewodowe słuchawki douszne z kombinacją dwóch przetworników i opatentowaną technologią Denon Double Air Compression Driver™. Przetworniki są 11,5 mm, umieszczono je przeciwsobnie, dzięki czemu został poprawiony przepływ powietrza. Uzyskano dzięki - jak zapewnia producent - potężny, ściśle kontrolowany bas, pomimo ultrakompaktowej konstrukcji słuchawek.

Przetworniki zostały zamontowane w odlewanych ciśnieniowo obudowach z cynku wzmocnionych żywicą, co zapewnia tłumienie drgań oraz sztywność. Porty Denon Acoustic Optimizer umiejscowione w tylnej części obudowy wyrównują ciśnienie powietrza za przetwornikami, zwiększając dynamikę dźwięku oraz znacznie redukując zniekształcenia.

Słuchawki Denon AH-C820W są wyposażone we wkładki douszne Comply TZ500. Aktywowana ciepłem ciała pianka z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do ucha, a zintegrowana osłona przeciw woskowa zapewnia higienę i niezmienną w czasie wydajność.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Słuchawki Denon AH-C820W

Słuchawki Denon AH-C820W

Słuchawki Denon AH-C820W są wyposażone w technologię Bluetooth aptX o niskim opóźnieniu, co zapewnia wygodne połączenie bezprzewodowe. Można je również podłączyć bezpośrednio do komputera PC lub laptopa przez port USB w celu odtwarzania nieskompresowanego dźwięku, lub do iPhone`a za pomocą adaptera Lightning-USB.

Akumulator zapewnia 10 godzin nieprzerwanego odsłuchu. Pałąk na szyję został wyposażony w funkcję wibracji, które informują o nadchodzącym połączeniu ze sparowanego telefonu.

Dla smartfonów z systemami Android i iOS jest dostępna bezpłatna aplikacja Denon Audio, która oferuje optymalizację dźwięku dla przenośnego urządzenia, interfejs odtwarzania obsługujący listy odtwarzania i kolejki utworów oraz dostęp przez platformę TuneIn Radio do ponad 70 000 stacji radiowych oraz dwóch milionów programów na żądanie.

Źródło: Horn Distribution

DENON testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu