Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

16 stycznia 2019 Sprzęt

Bezprzewodowe słuchawki Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 bazują na udoskonalonym projekcie oryginalnego modelu i oferują nowe funkcje. W sprzedaży pojawią się w lutym.

Każda słuchawka została wyposażona w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,7 mm, mały przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI (Near Field Magnetic Induction) oraz moduł Bluetooth 4.2 z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, który pozwala na dynamiczne strojenie brzmienia i odtwarzanie muzyki bez zakłóceń. Użytkownicy będą mogli również dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji w aplikacji Bang & Olufsen dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS.

Do słuchawek jest dołączony futerał ze skóry wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania. Słuchawki Beoplay E8 2.0 można ładować, umieszczając obudowę na bezprzewodowej podstawce ładującej. Podstawka jest wykonana ze szczotkowanego aluminium i skóry, obsługuje zarówno standardowe ładowanie (5 W), jak i szybkie ładowanie (10 W).

Etui umożliwia trzy pełne cykle ładowania słuchawek, co zapewnia do 16 godzin odtwarzania muzyki. Jest to znaczna poprawa w porównaniu z 12 godzinami oferowanymi przez pierwszy model. Dioda LED na przedniej części futerału pokazuje stan naładowania, a trzy diody LED z tyłu dostępną liczbę pełnych cykli ładowania dostępnych w akumulatorze etui.

Czytaj również testy słuchawek B&O Play

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Etui do bezprzewodowego ładowania słuchawek B&O E8 2.0

Futerały do ładowania bezprzewodowego są również przystosowane do wykorzystania kabla ze złączem typu USB-C, będącym w komplecie.

Słuchawki Beoplay E8 2.0 są dostarczane z bezprzewodowym etui do ładowania, pięcioma wkładkami dousznymi oraz kablem do ładowania typu UBS-C. Są dostępne w kolorach Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Te same kolory ma bezprzewodowa podstawka ładująca.

Bezprzewodowa podstawka ładująca, bezprzewodowy futerał do ładowania oraz osobne słuchawki Beoplay E8 2.0 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia.

Uwaga: Ponieważ oryginalne słuchawki Beoplay E8 pasują do nowego etui bezprzewodowego, będzie ono sprzedawane także osobno, tak samo jak słuchawki lewa i prawa.

 

 

Źródło: Horn Distribution

BANG & OLUFSEN testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu