Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser IE 80S BT

14 sierpnia 2019 Sprzęt

We wrześniu do naszych rąk trafią nowe douszne słuchawki Sennheiser, model IE 80S BT. Bazuje on na akustycznych rozwiązaniach swojego przewodowego poprzednika i obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości.

Sennheiser IE 80S BT są kompatybilne z aplikacją Smart Control i oferują szybki dostęp do wirtualnych asystentów, takich jak Siri lub Google Assistant. Są wyposażone w mikrofony z technologią redukcji szumów, których optymalne rozmieszczenie ma gwarantować czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych i komunikacji z asystentami głosowymi.

Słuchawki zapewniają obsługę kodeków hi-res LHDC, aptX HD i AAC i są wyposażone w 10-milimetrwe przetworniki Sennheiser z neodymowymi magnesami. Obsługa aptX Low Latency umożliwia zaś synchronizację z materiałami wideo.

Czytaj również testy z kategorii: Głośniki bezprzewodowe

Brzmienie słuchawek Sennheiser IE 80S BT może być dostosowywane do naszego gustu. Służy do tego narzędzie do regulacji basów umieszczone na słuchawce albo wspomniana aplikacja Smart Control, która zapewnia 5-pasmowy korektor dźwięku

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy wkładki do uszu w trzech rozmiarach, wykonane między innymi z silikonu i pianki Comply dostosowującej się do kształtu ucha. Elastyczne zaczepy na uszy mają ponadto miękkie wykończenie, a wszystko po to, aby gwarantowany czas odsłuchu wynoszący 6 godzin, nie był czasem straconym na narzekania na niewygodę.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Źródło: Aplauz

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu