Gamingowy zestaw słuchawkowy Sennheiser GSP 370

18 października 2019 Sprzęt

Sennheiser zaprezentował nowy, bezprzewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy z baterią, której żywotność wynosi nawet 100 godzin. Słuchawki GSP 370 są kompatybilne z komputerami PC, Mac oraz konsolą Sony PlayStation 4.

Jak mówi producent, dołączony do zestawu adapter USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o niskiej latencji i gwarantuje transmisję dźwięku z opóźnieniem bliskim zeru.

Zestaw słuchawkowy Sennheiser GSP 370  bazuje na tych samych zamkniętych przetwornikach, co wielokrotnie nagradzany model GSP 300. Zastosowany algorytm cyfrowego przetwarzania dźwięku poprawia wrażenia dźwiękowe, zapewniając głębokie basy i przejrzystość akustyczną.

Aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, oprogramowanie Sennheiser Gaming Suite dla Windows oferuje różne tryby dźwięku przestrzennego, korektor, opcje mikrofonu i gotowe ustawienia dla typowych gatunków i sytuacji.

Zestaw Sennheiser GSP 370 jest wyposażony w wejście micro-USB (kabel dołączony jest do zestawu) oraz mikrofon z redukcją szumów, który aktywnie minimalizuje odgłosy tła. Można go wyciszyć, podnosząc mikrofon do góry.

Dźwięk jest zsynchronizowany z regulacją głośności w systemie Windows i można go intuicyjnie ustawiać za pomocą zintegrowanego pokrętła głośności umiejscowionego na nauszniku.

Sennheiser nie zapomniał o naszej wygodzie. Dzielony, wyściełany pałąk zmniejsza nacisk na czaszkę, a piankowe poduszki nauszne zapewniają dopasowanie i izolują hałas otoczenia. Zaawansowany system zawiasów automatycznie dopasowuje słuchawki do kształtu twarzy. Nauszniki zaś są ukształtowane i ustawione tak, aby idealnie przylegać do ucha. D

Źródło: Aplauz

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu