Słuchawki Sennheiser PXC 550-II Wireless

20 listopada 2019 Sprzęt

Kolejna generacja słuchawek PXC 550 Wireless jest już dostępna w Polsce, m.in. model PXC 550-II. Kompatybilny z Bluetooth 5.0 i obsługujący kodek AAC.

Może Cię zainteresować

Słuchawki umożliwiają dostęp do asystentów głosowych, takich jak Siri, Google Assistant i Alexa (można się z nimi połączyć za pomocą przycisku Voice Assistant), są wyposażone w redukcję szumów z dodatkowym ustawieniem Anti-Wind, poprawiającym efekt tłumienia hałasu z otoczenia.

Obsługa aptX Low Latency zapewnia synchronizację z obrazem wyświetlanym na ekranie, potrójny system mikrofonów ułatwia ponadto prowadzenie rozmów bez względu na miejsce.

Sennheiser PXC 550-II Wireless mają panel dotykowy na prawym nauszniku służący do regulacji głośności, odtwarzania, wstrzymywania, pomijania utworów lub odbierania połączeń za jednym dotknięciem.

Słuchawki automatycznie włączają się i łączą przez Bluetooth w czasie ich rozkładania. Funkcja Smart Pause wykrywa, kiedy zdejmujemy słuchawki, i automatycznie zatrzymuje dźwięk, wznawiając odtwarzanie po ponownym ich założeniu.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Sennheiser PXC 550-II Wireless

Darmowa aplikacja Sennheiser Smart Control pozwala na wybór spośród wielu ustawień dla różnych typów dźwięku lub dostosowywanie dźwięku do swoich upodobań za pomocą intuicyjnego korektora. Aplikacja pozwala również na regulację redukcji szumów i otrzymywanie na bieżąco informacji o najnowszych wersjach oprogramowania sprzętowego.

Czas działania baterii w opcji Bluetooth i z włączoną funkcją ANC wynosi 20 godzin. W wersji przewodowej z włączoną redukcją hałasu otoczenia 30 godzin.

Sennheiser PXC 550-II Wireless mają skórzany pałąk i obrotowe nauszniki. Zostały wykonane m.in. ze stali szlachetnej. W komplecie z nimi dostajemy pokrowiec podróżny.

Słuchawki PXC 550-II Wireless

SENNHEISER testy
Newsletter image
NEWSLETTER
Subskrybuj,
pobierz e-wydanie AUDIO,
bądź na bieżąco
Close icon
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, otrzymasz PDF
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta styczeń 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista listopad - grudzień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio grudzień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu