Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

07 stycznia 2020 Sprzęt

Jeśli styczeń to CES. Targi trwają, Sennheiser zaprezentował nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT. Bazują ona na modelach HD 4.40BT i HD 4.50BTNC, są bezprzewodowe, oferują szybki dostęp do asystentów głosowych, funkcję aktywnej redukcji szumów i pracują 30 godzin.

Słuchawki są wyposażone w najnowszą technologię bezprzewodową, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

Słuchawki Sennheiser HD 450BT i Sennheiser HD 350BT mają kompaktową, składają konstrukcję i pozwalają słuchać muzyki nawet 30-godzin. Naładujemy je też szybko dzięki gniazdu USB-C.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Obsługa nowych Sennheiserów jest intuicyjna - przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję z Siri lub Asystentem Google za jednym dotknięciem, a przyciski na nausznikach ułatwiają sterowanie muzyką i połączeniami.

Brzmienie słuchawek można dostosować do własnych potrzeb, a wszystko dzięki funkcji korektora w bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control. Oferuje ona również tryb dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

Słuchawki Sennheiser HD 450BT

Słuchawki Sennheiser HD 450BT i Sennheiser HD 350BT są dostępne w kolorze czarnym lub białym.

Model HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w katalogowej cenie 769 złotych.

Źródo: Aplauz

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu