Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2

15 marca 2020 Sprzęt

Bazuje na swoim poprzedniku, ale jest wyposażona w udoskonaloną funkcję aktywnej redukcji hałasu otoczenia. Skrywa też baterię, która może pracować 7 godzin, i którą można naładować za pomocą dołączonego futerału. Poprawiono też jej ergonomię. Mowa o drugiej generacji słuchawek Sennheiser Momentum True Wireless.

Może Cię zainteresować

W nowych słuchawkach Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 zastosowano udoskonaloną technologię audio - 7-milimetrowe przetworniki Sennheiser, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Jak mówi producent, zapewniają dźwięk stereo z głębokim basem oraz naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami.

Słuchawki oferują kilka przydatnych funkcji:

• Wbudowanego korektora i aplikację Smart Control, co pozwala dostosować dźwięk do własnych upodobań.

• Active Noise Cancellation, która ma ułatwiać słuchanie muzyki nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu - w połączeniu z pasywną izolacją szumów minimalizuje zakłócenia bez pogorszenia jakości dźwięku.

• Transparent Hearing pozwalająca m.in. na prowadzenie rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

• Smart Pause - automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2

Wykonywanie połączeń telefonicznych i interakcja z urządzeniami inteligentnymi za pomocą poleceń głosowych, jest intuicyjna. Aplikacja Smart Control firmy Sennheiser, oprócz regulacji EQ i aktualizacji oprogramowania, pozwala przy tym dostosować ustawienia interfejsu dotykowego oraz funkcję Transparent Hearing. Technologia kształtowania wiązki w słuchawkach wykorzystuje dwa mikrofony, aby zredukować hałas i zapewnić czysty odbiór głosu.

Bluetooth 5.1 i najnowsza obsługa kodeków audio, w tym AAC i Qualcomm aptX, gwarantują solidną łączność oraz bezbłędną transmisję bezprzewodową.

Słuchawki oferują prawie dwukrotnie dłuższą żywotność baterii (7 h odtwarzania), którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując przy użyciu futerału.

Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 będą dostępne na polskim rynku w drugim kwartale 2020 roku w katalogowej cenie 1249 zł.

Źródło: Sennheiser

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista maj - czerwiec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio lipiec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu