Interkonekt Wireworld Stream Audio

24 marca 2020 Sprzęt

Wireworld Cable Technology wprowadza na rynek nowe interkonekty - Stream Audio. Są to wysoce elastyczne kable o przekroju 25 wykorzystujące opatentowaną geometrię przewodnika Wireworld'a, DNA Helix, w połączeniu ze 100% ekranowaniem i autorską izolacją Composilex 3.

Te zaawansowane rozwiązania zostały opracowane w trakcie licznych testów odsłuchowych, w trakcie których porównywano prototypy tych kabli do praktycznie rzecz biorąc bezstratnych, jak mówi producent, bezpośrednich połączeń między komponentami.

Opatentowana geometria przewodnika DNA Helix (numery patentowe 8 569 627 i 9 620 262) ma skręconą, dwuwarstwową wewnętrzną strukturę z ośmioma oddzielnymi wiązkami, które są całkowicie równoległe, aby uniknąć strat elektromagnetycznych "prądów wirowych", powstających w konwencjonalnych przewodach splatanych i litych.

Interkonekt Wireworld Stream Audio

Technologia ta zmniejsza błędy synchronizacji, zapewniając słyszalną i mierzalną poprawę w zachowaniu oryginalnych muzycznych detali, naturalności brzmienia i dynamicznej ekspresji.

100% pokrycie ekranowaniem jest skuteczne w blokowaniu zewnętrznych zakłóceń, ale w kablach generowany jest słyszalny szum tryboelektryczny. To właśnie jest powód, dla którego Wireworld zainwestował ponad dekadę prac rozwojowych w opracowanie trzech generacji izolacji kompozytowych o nazwie Composilex.

W interkonektach Stream materiał izolacyjny Composilex 3 minimalizuje zakłócenia tryboelektryczne, ukazując realistyczną strukturę harmoniczną i przestrzenność oryginalnego dźwięku.

Interkonekt Wireworld Stream Audio

Może Cię zainteresować
WIREWORLD testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu