Pioneer otworzył wirtualny salon audio

02 kwietnia 2020 Sprzęt

Dystrybutor urządzeń Pioneera w Polsce uruchomił projekt "Wirtualny Salon Pioneer", który jest odpowiedzią marki na obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa. W tym celu otworzył stronę internetową www.pioneerowo.pl, która jest elektronicznym salonem ekspozycyjnym.

Jak ma to pomóc w rozwijaniu audiofilskiego hobby? Pioneer nie tylko prezentuje tu swoją ofertę oraz eksperckie testy przeprowadzane przez doświadczonych recenzentów produktów Hi-Fi, lecz także stara się umożliwić szybkie zakupy - podsuwa zarówno linki do serwisu Ceneo, w którym znajdziemy listy salonów audio-video oferujących urządzenia tej marki, jak i wyszukiwarkę autoryzowanych dealerów Pioneer.

"Mamy świadomość, że w obecnej sytuacji miłośnicy domowych sprzętów audio-video są pozbawieni możliwości odwiedzania specjalistycznych salonów audio, a mimo to nie chcą rezygnować ze swojej pasji do muzyki czy filmów. Dlatego spróbowaliśmy przenieść do świata wirtualnego możliwości, jakie dają tradycyjne sklepy z komponentami Hi-Fi: możliwość zapoznania się z pełną ofertą marki, poznanie profesjonalnej opinii czy uzyskanie odpowiedzi na inne pytania. Wiemy, że brzmienia nie odda żadne słowo, a rozmowy twarzą w twarz ze sprzedawcą nie zastąpi formularz kontaktowy, ale w tych trudnych czasach chcemy być bliżej użytkowników naszych produktów" - mówią przedstawiciele firmy.

Pioneer zapowiada, że wkrótce w "Wirtualnym Salonie" pojawi się także sekcja słuchawkowa, którą marka w ostatnich latach intensywnie rozwija.

Czytaj również nasze testy urządzeń Pioneer

Pioneerowo.pl

Źródło: materiały prasowe

PIONEER testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta kwiecień 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu