Nowe słuchawki Sennheiser od dziś w sprzedaży

02 kwietnia 2020 Sprzęt

Druga generacja słuchawek Sennheisera MOMENTUM True Wireless jest już dostępna w Polsce. W sprzedaży pojawiły się jednocześnie słuchawki MOMENTUM 3 w kolorze Sandy White.

Może Cię zainteresować

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Czym różnią się słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 od poprzedniego modelu? Zastosowano w nich 7-milimetrowe przetworniki Sennheiser, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, zapewniające dźwięk stereo z - jak możemy przeczytać w informacji prasowej - "głębokim basem, naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami". Dźwięk można przy tym łatwo dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control firmy Sennheiser.

Słuchawki oferują ponadto nowe funkcje: Active Noise Cancellation, której zadaniem jest minimalizowanie zakłóceń bez pogarszania jakości dźwięku (docierający do nas dźwięk w wyjątkowo głośnym otoczeniu ma być równie wysokiej jakości), a także Transparent Hearing, umożliwiającą m.in. prowadzenie naturalnych rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

Intuicyjne jest wykonywanie połączeń telefonicznych i interakcja z urządzeniami inteligentnymi. Zaawansowana technologia kształtowania wiązki w słuchawkach wykorzystuje dwa mikrofony, aby zredukować hałas i zapewnić czysty odbiór głosu.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Solidną łączność i bezbłędną transmisję bezprzewodową zapewniają Bluetooth 5.1 i najnowsza obsługa wysokiej jakości kodeków audio, w tym AAC i Qualcomm aptX.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 są proste w obsłudze. Dzięki zastosowanym panelom dotykowym, które można dowolnie konfigurować, łatwo zdefiniujemy preferowany sposób kontrolowania dźwięku, połączeń czy aktywacji asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Apple Siri. Równie intuicyjna jest wygodna funkcja Smart Pause, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.

Aplikacja Smart Control, oprócz regulacji EQ i aktualizacji oprogramowania, pozwala dostosować ustawienia interfejsu dotykowego oraz funkcji Transparent Hearing.

MOMENTUM True Wireless 2 oferują prawie dwukrotnie dłuższą żywotność baterii, z siedmioma godzinami odtwarzania, którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując słuchawki przy użyciu futerału.

Słuchawki MOMENTUM Wireless Sandy White

Sennheiser wzbogaca również swoją ofertę w Polsce o słuchawki MOMENTUM Wireless w kolorze Sandy White. Inteligentne słuchawki MOMENTUM 3 zapewniają szybką i łatwą kontrolę, niezależnie od sposobu ich wykorzystania. Sprzęt przewiduje potrzeby i pozwala na intuicyjną i natychmiastową interakcję z otoczeniem.

Ceny:

Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 są już dostępne na stronie www.sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 1249 zł, zaś słuchawki MOMENTUM 3 w cenie 1699 zł.

SENNHEISER testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu