Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2 w kolorze białym

07 maja 2020 Sprzęt

Dla wielbicieli modnego ostatnimi czasy koloru białego Sennheiser ma swoją nową propozycję - słuchawki MOMENTUM True Wireless 2 w tym właśnie kolorze. Słuchawki korzystają z technologii Bluetooth 5.1 i obsługuję kodeki audio jak AAC i Qualcomm aptX. Zastosowano w nich także udoskonaloną funkcję aktywnej redukcji hałasu.

Różnica względem starszego modelu polega na wykorzystaniu udoskonalonej technologii audio, a dokładnie 7-milimetrowych przetworników Sennheiser, które - jak mówi producent - zapewniają "dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami". Dźwięk można przy tym dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control.

Jeśli chodzi o przydatne funkcje, to do naszej dyspozycji są Active Noise Cancellation, która - w połączeniu z pasywną ilozacją szumów - minimalizuje zakłócenia bez pogorszenia jakości dźwięku. Idealna, gdy słuchamy muzyki w głośnym otoczeniu.

Czytaj również nasze testy słuchawek Sennheiser

Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2 w kolorze białym

Drugą funkcją jest Transparent Hearing, przydatna, gdy potrzebna jest większa świadomość sytuacyjna. Pozwala też prowadzić rozmowy bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

Połączenia telefoniczne i interakcja z urządzeniami inteligentnymi są możliwe za pomocą poleceń głosowych. W słuchawkach zastosowano dodatkowo technologię kształtowania wiązki, która wykorzystuje dwa mikrofony, aby zredukować hałas i zapewnić czysty odbiór głosu.

Obsługa słuchawek jest intuicyjna. Sennheiser Momentum True Wireless 2 są wyposażone w panele dotykowe, które można dowolnie konfigurować, aby zdefiniować preferowany sposób kontrolowania dźwięku, połączeń czy aktywacji asystentów głosowych. Wygodna funkcja Smart Pause automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.

Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2 w kolorze białym

Aplikacja Smart Control firmy Sennheiser, oprócz regulacji EQ i aktualizacji oprogramowania, pozwala dostosować ustawienia interfejsu dotykowego oraz funkcji Transparent Hearing.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 mają zapewniać optymalną wygodę noszenia przez cały dzień. Ich konstrukcja jest o 2 mm mniejsza niż w poprzednim modelu. Słuchawki mają też baterię o prawie dwukrotnie dłuższej żywotności (7 h odtwarzania muzyki), którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując słuchawki przy użyciu futerału.

Źródło: Aplauz

Może Cię zainteresować
SENNHEISER testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu