Głośnik bezprzewodowy Sonos Lunar White

22 czerwca 2020 Sprzęt

Przenośny głośnik Sonos Move w nowym kolorze. Oprócz modelu w Shadow Black w przedsprzedaży można już zamówić wersję w kolorze Lunar White będącym intensywnie jasnym odcieniem szarości.

Może Cię zainteresować

Sonos Move to pierwszy bezprzewodowy głośnik marki, który zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku. Może stanowić integralną część systemu Sonos nawet w najdalszych zakątkach ogrodu dzięki dużemu zasięgowi Wi-Fi.

Bateria głośnika pozwala na nieprzerwane słuchanie przez nawet 11 godzin. Ładowanie akumulatora odbywa się przy pomocy dołączonej do zestawu bazy ładującej. Podczas ładowania z Move można jak najbardziej korzystać.

Sonos Move spełnia standard ochrony IP56. Jest odporny na m.in kurz, wilgoć i wstrząs, jeśli go upuścimy, a także na promieniowanie UV - głośniki, jak zapewnia producent - nie przegrzeją się nawet po długim dniu w słońcu.

Czytaj również testy głośników bezprzewodowych Sonos

Głośnik bezprzewodowy Sonos Lunar White

Do obsługi Sonos Move wystarcza smartfon lub tablet. Głośnik współpracuje też z asystentami Google Assistant oraz Amazon Alexa. Możemy więc odtwarzać muzykę, sprawdzać wiadomości i korzystać z innych funkcji za pomocą kontroli głosowej.

Platforma Sonos zapewnia dostęp do ponad 100 różnych usług streamingowych na całym świecie. Dostęp do muzyki, podcastów i innych treści można kontrolować za pomocą aplikacji Sonos, przez AirPlay 2 lub bezpośrednio przez aplikacje usług muzycznych.

Sonos Move w kolorze Lunar White można już teraz zamówić w przedsprzedaży na sonos.com. Głośnik trafi do pierwszych użytkowników i sprzedawców 7 lipca.

Czytaj również testy z kategorii: Głośniki bezprzewodowe

Źródło: materiały prasowe

SONOS testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu