Nowe funkcjonalności głośników Denon Home

25 czerwca 2020 Sprzęt

Pojawiły się nowe funkcjonalności głośników Denon Home – zmiana utworów bezpośrednio na głośniku oraz dostosowanie poziomu basu w zależności od umiejscowienia.

Dostosowanie poziomu basu w zależności od umiejscowienia

Głośniki Denon Home, jak na swoje rozmiary, odtwarza głęboki bas. Gdy zostanie umieszczony blisko ściany lub w narożniku pokoju, bas może być nawet nieco przytłaczający. Efekt ten nie może zostać skompensowany w aplikacji HEOS służącej do sterowania głośnikiem, dlatego Denon doposażył go w korektor umiejscowienia Placement EQ.

Korektor umiejscowienia Placement EQ kontroluje reprodukcję basu z uwzględnieniem lokalizacji głośnika (wolnostojący, blisko ściany, w narożniku). Działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że użytkownik może przełączać się między trzema ustawieniami i natychmiast usłyszeć efekt.

Charakterystykę basu można dostroić w zależności od odtwarzanej muzyki lub osobistych upodobań. Standardowe sterowanie tonami niskimi i wysokimi uzupełnia tę regulację, co oznacza, że istnieje wiele opcji uzyskania najlepszego dźwięku z głośnika Denon Home.

Jeszcze wygodniejsze sterowanie

Głośniki Denon Home umożliwiają sterowanie głośnością, odtwarzanie/pauzowanie i wybór ustawień Quick Select za pośrednictwem górnego panelu głośnika.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania umożliwia zmienianie utworów bezpośrednio na głośniku Denon Home bez konieczności korzystania z telefonu i aplikacji.

Wszystkie głośniki Denon Home mają przycisk Play/Pause. Podczas słuchania muzyki jednokrotne naciśnięcie tego przycisku wstrzymuje odtwarzanie bieżącego utworu. Po dwukrotnym dotknięciu przycisku użytkownicy mogą przejść do następnego utworu. Trzykrotne dotknięcie spowoduje przejście do poprzedniego utworu lub początku bieżącego utworu.

Aktualizacja będzie dostępna od dziś, 25 czerwca 2020 roku, dla wszystkich głośników Denon Home 150, 250 i 350.

Czytaj również testy głośników bezprzewodowych Denon

Głośniki Denon Home

Głośnik Denon Home powinien być włączony i podłączony do Internetu, aby otrzymywać aktualizację HEOS po otwarciu aplikacji HEOS. W przypadku wybrania automatycznych aktualizacji podczas konfigurowania głośnika aktualizacja powinna być już dostępna na urządzeniu.

Źródło: Horn Distribution

Może Cię zainteresować
DENON testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta kwiecień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio kwiecień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu