Nowe soundbary TCL

19 listopada 2020 Sprzęt

TCL zaprezentował swoje nowości produktowe z kategorii audio. Do sprzedaży w Polsce wejdą za chwilę nowe modele soundbarów z serii TS 8111, TS 6110 i TS 6100.

Może Cię zainteresować

Seria TCL TS 8111

Soundbary TCL z serii TS 8111 dzięki dwóm wbudowanym subooferom oraz systemowi Dolby Atmos 2.1, dostarczają dźwięk kinowy. Głośnik jest wyposażony w starannie dobrane połączenie ustawionych pod kątem przetworników i reflektorów akustycznych, a za sprawą wbudowanego podwójnego głośnika niskotonowego ma zapewniać mocny bas.

Dzięki systemowi Dolby Atmos, uwolnione z poszczególnych kanałów dźwięki są precyzyjnie rozlokowane w pomieszczeniu i mogą poruszać się wokół słuchacza tworząc kopułę 3D. Zastosowanie technologii Bluetooth łatwo przekształci soundbar w system muzyczny.

Cena: 899 zł; urządzenie wkrótce pojawi się w sprzedaży.

Czytaj również test soundbara TCL Ray-Danz (TS9030)

 Soundbar z serii 8111

Seria TCL TS 6110

Dzięki soundbarowi TCL z serii TS 6110 - 2.1-kanałowemu systemowi kina domowego z HDMI i bezprzewodowym subwooferem – można łatwo zamienić swój telewizor w kinowy ekran.

Soundbar jest wyposażony w wejście HDMI-ARC z obsługą HDMI-CEC, czyli potrzebujemy tylko jednego kabla do podłączenia go z telewizorem. Listwa dźwiękowa uruchamia się automatycznie po uruchomieniu telewizora, a jego głośność można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania*.

Cena: 699 zł; urządzenie wkrótce pojawi się w sprzedaży.

*Telewizor musi obsługiwać połączenia HDMI-ARC i HDMI-CEC, znane również pod nazwami handlowymi takimi jak: T-Link, Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink lub VIERA Link.

Czytaj również: Soundbary TCL: TS7010, TS5010 i Ray∙Danz

Soundbar i subwoofer TCL z serii TS 6110

Seria TCL TS 6100

W serii TCL TS 6100 znajduje się soundbar działający w systemie kina domowego 2.0. Jest wyposażony w gniazdo HDMI-ARC z obsługą HDMI-CEC, więc do podłączenia go z telewizorem potrzebny jest tylko jeden kabel.

TCL TS 6100 włącza się (i wyłącza) automatycznie po uruchomieniu telewizora, a jego głośność można regulować za pomocą pilota.*

Soundbar został wyposażony w szerokopasmowe głośniki i obudowę, dzięki której dźwięk wychodzący z pojedynczego zestawu głośnikowego jest w stanie wypełnić całe pomieszczenie.

Zastosowanie technologii Bluetooth łatwo przekształci soundbar w system muzyczny.

Cena: 399 zł; urządzenie jest już w sprzedaży.

*Telewizor musi obsługiwać połączenia HDMI-ARC i HDMI-CEC, znane również pod nazwami handlowymi, takimi jak: T-Link, Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink lub VIERA Link.

Soundbar TCL TS 6100

TCL testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu