Słuchawki Sennheiser z serii IE PRO

05 marca 2021 Sprzęt

Sennheiser zaprezentował nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO - przewodowe IE 100 PRO oraz bezprzewodowe 100 PRO Wireless z modułem Bluetooth.

Słuchawki Sennheiser IE 100 PRO to następca modelu IE 40 PRO. Są niewielkich rozmiarów, mają wbudowany mikrofon oraz pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi. Zostały wyposażone we wzmocniony zaczep na ucho oraz kabel słuchawkowy ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem. W komplecie z nimi dostajemy sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui. Akumulator, w który zostały wypoażeone, starcza na ok. 10 godzin pracy.

Sennheiser IE 100 PRO Wireless to poniekąd model 2 in 1. wyróżniają się złączem IE PRO BT. Interfejs Bluetooth pozwala zastąpić standardowy kabel specjalnym przewodem z modułem transmisyjnym. W komplecie przewidziano kabel USB-C, który pozwala naładować interfejs Bluetooth w półtorej godziny.

Czytaj również testy słuchawek Sennheiser

Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej - złącze i kabel z modeli IE 400 PRO i IE 500 PRO.

Sennheiser postawił na jeden rodzaj złącza, dzięki czemu możemy wybrać swój ulubiony kabel bez względu na model słuchawek serii IE PRO. Ktoś, kto ma na przykład słuchawki IE 500 PRO, może kupić złącze IE PRO BT do profesjonalnego bezprzewodowego odsłuchu muzyki. 

Nowy IE PRO Mono to z kolei skrętny kabel, który doskonale, jak mówi producent, tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas np. debat na żywo. W układzie stereofonicznym
nadawany jest lewy kanał dźwięku.

Sennheiser IE 100 PRO oraz są Sennheiser IE 100 PRO Wireless są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym oraz z przezroczystego tworzywa.

Słuchawki Sennheiser IE Pro - ceny:

• IE 100 PRO 459 zł
• IE 100 PRO Wireless 679 zł

Źródło: Aplauz

Może Cię zainteresować
SENNHEISER testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu