Telewizory Loewe bild i już dostępne w sprzedaży

18 lipca 2021 Sprzęt

Loewe wprowadza do swojej oferty nowo opracowaną serię telewizorów OLED Loewe bild i. Tworzą ją trzy modele: bild i.65 dr+, bild i.55 dr+ i bild i.48 dr+. Uzupełnieniem jest dla nich soundbar klang bar i. Urządzenia zaprojektowano i wyprodukowano w centrali Loewe w niemieckim Kronach.

Wszystkie modele Loewe bild i bazują na nowej technologii wyświetlania, najwyższej klasy komponentach, oferują wiele funkcji smart, a ich obsługa jest intuicyjna.

Telewizory zostały wyposażone w panele premium OLED 4K najnowszej generacji w rozmiarach 65, 55 i 48 cali. Są kompatybilne z technologiami Dolby Vision™ i Dolby Atmos™.

Ich nowe chassis SL7 oferuje liczne opcje połączeń, m.in. cztery wejścia HDMI z funkcjami takimi jak eARC, HFR i ALLM oraz cztery porty USB.

Czytaj również: Telewizory Loewe z serii bild v już do kupienia w Polsce

Telewizor Loewe bild i 

Nowe oprogramowanie Loewe os7 zapewnia z kolei szybki dostęp do wszystkich obecnych i natywnie zintegrowanych serwisów strumieniowych, takich jak Netflix, YouTube lub Amazon Prime.

Loewe bild i są gotowe do pracy już po czterech sekundach od momentu włączenia. Ich standardowe wyposażenie obejmuje zintegrowany dysk twardy Loewe dr+ o pojemności 1 TB, co ułatwia nagrywanie programów telewizyjnych.

Obsługę telewizorów zapewnia pilot zdalnego sterowania wyposażony w Bluetooth i przyciski bezpośredniego dostępu do wielu serwisów strumieniowych. Wszystkie istotne funkcje dostępne są po naciśnięciu jednego przycisku.

Telewizor Loewe bild i

Soundbar Loewe klang bar i

Telewizory skrywają dwa zintegrowane, zamaskowane przetworniki zasilane przez wzmacniacze o łącznej mocy muzycznej 40 W. Aby dźwięk wzmocnić, można dodatkowo skorzystać z możliwiści soundbaru klang bar z ośmioma przetwornikami i całkowitą mocą muzyczną sięgającą 80 W. Zapewni to dźwięk stereo skierowany do przodu.

Modele Loewe bild i są opcjonalnie dostępne z soundbarem klang bar i jako zestaw. Sounbar, jeśli się w niego wcześniej nie zaopatrzymy, można oczywiście dołączyć w każdym momencie.

Loewe bild i można zastąpić nowym aktywnym soundbarem Dolby Atmos Loewe klang bar5 mr. Wraz z nim dostarczany jest także nowy modułowy subwoofer Loewe klang sub5, a całość można rozbudować do kompletnego systemu kina domowego typu all-in-one.

 

Loewe bild i - design i instalacja

Modele telewizorów z serii Loewe bild i otrzymały wyróżnienia iF Design oraz Red Dot za wzornictwo. Dodajmy - minimalistyczne, co pozwala wpasować je do każdego pomieszczenia.

Nie uświadczymy więc żadnych kabli, które skrywają się w magnetycznie mocowanej osłonie. Całości dopełnia obrotowa podstawa szafkowa w kolorze bazaltowej szarości i ze zintegrowanym kanałem na przewody.

Loewe bild i 55 cali na stojaku szafkowym

Do wyboru mamy wiele alternatywnych opcji konfiguracyjnych - podstawę szafkową w systemowym kolorze bazaltowej szarości jest standardowym wyposażeniem i pozwala ustawić urządzenie na stoliku lub szafce, a także podstawę podłogową. Każda pozwala obracać telewizor i umożliwia w razie potrzeby ukrycie przewodów w specjalnie przygotowanej prowadnicy kabli.

Loewe bild65i na stojaku

Instalując telewizor Loewe bild i możemy zastosować nowy stojak Loewe floor2ceiling w kolorze bazaltowej szarości. Ma on formę słupa łączącego podłogę z sufitem, który można indywidualnie regulować. W zależności od wysokości sufitu rozciągniemy go maksymalnie do 2,9 m, telewizor umieszczając na wysokości minimum 65 cm. Także on oferuje system zarządzania kablami.

Lowe bild i - ceny i dostępność

Telewizory Loewe bild i.65 dr+ oraz Loewe bild i.55 dr+ są już dostępne w sprzedaży w poglądowych cenach detalicznych 17 999 zł oraz 13 999 zł. Najmniejszy z modeli, Loewe bild i.48 dr+, będzie dostępny wkrótce i będzie kosztował 12 499 zł.

Opcjonalny Loewe klang bar i został z kolei wyceniony na 1399 zł. Klienci mogą również zamówić stojak Loewe floor2ceiling 4199 zł oraz podstawę podłogową w cenie 2799 zł.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
LOEWE testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu