Wzmacniacz zintegrowany Chord ANNI

21 września 2021 Sprzęt

Chord Electronics wprowadził na rynek swój pierwszy mały zintegrowany wzmacniacz stacjonarny - ANNI - będący częścią linii produktowej Qutest i potrafiący napędzić zarówno słuchawki, jak i kompaktowe głośniki.

Wzorniczo wzmacniacz Chord ANNI jest zbliżony do urządzeń z linii Qutest i ma te same wymiary co Chord Huei i Chord Qutest. Korzysta z autorskiej topologii obwodu ULTIMA i został przygotowany do wykorzystania pełnego potencjału high-endowych słuchawek, kompaktowych monitorów i źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Chord ANNI oferuje niedawno zaprezentowane rozwiązanie Chord Electronics - topologię układu korekcji błędów z podwójnym sprzężeniem do przodu, niezależnie od tego, czy używa się słuchawek, czy kompaktowych głośników. Zaawansowana technologia ANNI pozwala na kontrolowanie każdego błędu obciążenia słuchawek, monitorowania i kompensowania go przez cały czas.

Urządzenie zostało wyposażone w wyjście słuchawkowe 3,5 mm, jak i ¼ cala (6,35 mm), które mogą być wykorzystywane jednocześnie, oraz wyjścia głośnikowe 4 mm na wtyk bananowy.

Czytaj również testy urządzeń Chord Electronics

Wzmacniacz zapewnia 10 watów wzmocnienia w technologii ULTIMA sterowane za pomocą zamontowanej z przodu regulacji głośności, która służy również jako przełącznik wyboru wejścia dla dwóch wejść liniowych ANNI. Dwustopniowa regulacja wzmocnienia (gain) dla głośników zapewnia dodatkową elastyczność przy wyborze kolumn głośnikowych.

Chord ANNI ma aluminiową obudowę wykonaną w technologii CNC, która jest wspólna dla wszystkich produktów Chord Electronics. Wzmacniacz został w całości zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii.

Urządzenie stanowi część linii produktowej Qutest i doskonale współpracuje z przetwornikiem C/A Chord Qutest oraz przedwzmacniaczem gramofonowym Huei. Jako system te trzy komponenty są rozwiązaniem dla domowego, stacjonarnego systemu audio, oferując technologie cyfrowe i analogowe. I możemy je postawić na firmowym stojaku.

Wysyłki ANNI zaczynają się w tym tygodniu.

Źródło: Audio Center Poland

Może Cię zainteresować
CHORD ELECTRONICS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu