Denon przedstawia pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne: AH- C830NCW i AH-C630W

24 listopada 2021 Sprzęt

Denon zaprezentował właśnie swoją pierwszą w Europie linię prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Do naszych rąk trafiły dwa modele - AH-C830NCW z redukcją szumów oraz AH-C630W.

Oba modele są kompatybilne z dowolnymi urządzeniami multimedialnymi wspierającymi technologię Bluetooth (AH-C830NCW obsługuje przy tym funkcję Google Fast Pair, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie urządzeń) i są wyposażone w przetworniki dynamiczne o dużej średnicy, zaprojektowane i dostrojone przez Denon Sound Masters.

Model Denon AH-C830NCW oferuje technologię ANC nowej generacji, która wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce i zaawansowane przetwarzanie w celu zmniejszenia hałasu otoczenia docierającego do uszu słuchacza.

W trybie transparentności funkcje miksowania redukcji szumów i dźwięków otoczenia można szybko przełączać za pomocą prostego przycisku dotykowego. Funkcja detekcji użycia wykrywa ponadto, kiedy słuchawki są noszone i zdejmowane oraz automatycznie odtwarza i wstrzymuje muzykę.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Słuchawki Denon AH-C630W
Słuchawki Denon AH-C630W

Denon AH-C830NCW i AH-C630W zostały zaprojektowane w oparciu o zaawansowane symulacje kanału słuchowego, ich kształt ma być dopasowany do uszu wszystkich użytkowników. Do każdej ze słuchawek są dołączone wymienne silikonowe końcówki w trzech rozmiarach.

Oba modele mają klasę odporności na wilgoć IPX4, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub intensywnych treningów.

Denon AH-C830NCW i Denon AH-C630W są dostępne w kolorze czarnym lub białym, przy czym AH-C830NCW mają błyszczące wykończenie ze srebrnymi akcentami, a wersja bez ANC matowe.

Denon AH-C830NCW i Denon AH-C630W - czas pracy

Denon AH-C830NCW i Denon AH-C630W pracują 6 godzin na jednym ładowaniu i do 24 godzin łącznie z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy z ANC) lub do 4.5 godziny bezprzewodowej muzyki Bluetooth na jednym ładowaniu i do 18 godzin łącznie, z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy).

Kabel USB-C dołączony do zestawu umożliwia ładowanie etui (baterii litowo-jonowej) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

Czytaj również nasze wszystkie testy urządzeń Denon

Denon AH-C830NCW
Denon AH-C830NCW

Denon AH-C830NCW i Denon AH-C630W - połączenia głosowe

Model z redukcją szumów - Denon AH-C830NCW - został wyposażony w dwa mikrofony, które współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału. Trzeci mikrofon odpowiada za naturalną ochronę kanału słuchowego przed wiatrem i hałasem otoczenia, aby zapewnić dodatkową czystość głosu.

Model bezprzewodowy Denon AH-C630W wykorzystuje z kolei mikrofon do połączeń głosowych, dzięki czemu rozmowy są wyraźne i bezproblemowo współpracują z dowolnym urządzeniem multimedialnym obsługującym technologię Bluetooth.

Źródło: Horn Distribution

Może Cię zainteresować
DENON testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu