Słuchawki Technics EAH-A800

17 stycznia 2022 Sprzęt

EAH-A800 to nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów Technicsa, wyposażone w 4 mikrofony z technologią formowania wiązki oraz technologię redukcji zakłóceń.

Słuchawki Technics EAH-A800 skrywają nowo opracowany 40-milimetrowy przetwornik dynamiczny, zastosowano w nich ponadto cienkowarstwowe polimerowe wielowarstwowe kondensatory, co stabilizuje napięcie w obwodach audio, a w efekcie ogranicza zniekształcenia. Technics EAH-A800 oferują technologie Bluetooth i LDAC*, zapewniając szeroki, dynamiczny zakres dźwięku z szybką reakcją i wysoką rozdzielczością.

Technics EAH-A800 - mikrofony

Technics EAH-A800 są wyposażone w łącznie osiem mikrofonów na lewym i prawym uchu. Cztery mikrofony MEMS działają jednocześnie, aby wychwycić głos, a cztery kolejne - do technologii kształtowania wiązki z redukcją szumów - aktywują się jednocześnie z obu stron, aby zredukować hałas otoczenia i uchwycić głos w trzech wymiarach. Ponadto podczas połączeń aktywowana jest redukcja szumów.

Mając na uwadze, że częstą przeszkodą w prowadzeniu komfortowych rozmów telefonicznych w przestrzeni otwartej jest wiatr, Technics tak zaprojektował je tak, aby szum wiatru zminimalizować.

Mikrofon Feed-Forward (mikrofon ze sprzężeniem do przodu) z małymi otworami zainstalowanymi głęboko wewnątrz urządzenia, jest po to, aby poprawić odporność na pęd powietrza i zminimalizować wibracje powodowane przez wiatr. Z kolei główny mikrofon Talk ma kontrolować wibracje. Osłona mikrofonu Sub Talk ma pokrywę na górze, aby zapobiec bezpośredniemu narażeniu na wiatr.

Technics EAH-A800 zostały ponadto wyposażone w wiele komór, które ograniczają wibracje powietrza.

Technics EAH-A800 - redukcja szumów

Technics EAH-A800 oferują technologię Dual Hybrid Noise Cancelling, która łączy dwie pary funkcji redukcji szumów — filtr analogowy i mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym oraz mikrofon ze sprzężeniem do przodu i filtr cyfrowy — można zminimalizować szumy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz słuchawek.

Czytaj również nasze testy słuchawek Technics

Słuchawki Technics EAH-A800

Technics EAH-A800 - Tryb Naturalnego Otoczenia / Tryb Uwagi

Do dyspozycji są dwa przydatne podczas odsłuchów tryby - Naturalnego Otoczenia oraz Uwagi. Pierwszy kompleksowo wychwytuje głosy i inne dźwięki otoczenia, drugi redukuje niepożądany hałas z zewnątrz, aby ułatwić słyszenie głosów innych osób.

Technics EAH-A800 - Wielopunktowe Parowanie Bluetooth®

Parowanie wielopunktowe umożliwia jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®. Na przykład, jeśli dołączasz do wideokonferencji na laptopie, ale chcesz omówić sprawę z kimś innym przez telefon, możesz rozpocząć rozmowę przez telefon, po prostu dotykając przycisku połączenia.

Bateria w słuchawkach EAH-A800 zapewnia około 50 godzin słuchania muzyki / 30 godzin rozmów.

* Dostarczane w 96 kHz/24 bity LDAC po połączeniu przez Bluetooth.

Źródło: Panasonic / Technics

TECHNICS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta kwiecień 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu