Denon PerL i PerL Pro - pomiar słuchu i spersonaliozwany dźwięk

17 maja 2024 Sprzęt

Denon PerL i PerL Pro White to jedyne słuchawki na rynku, które dokonują pomiaru słuchu użytkownika w celu wygenerowania spersonalizowanego dźwięku. Wykorzystują technologię Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT), która automatycznie mierzy ucho zewnętrzne, środkowe i wewnętrzne, aby określić sposób słuchania muzyki.

Z pomocą sztucznej inteligencji aplikacja Denon PerL Headphone tworzy spersonalizowany profil słuchu dla każdego użytkownika. Poprawia on głębię, szczegółowość i czystość dźwięku, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do słuchu.

Technologia Qualcomm aptXLossless™ w modelu Denon PerL Pro gwarantuje przy tym dźwięk o jakości CD i eliminuje potencjalną utratę jakości dźwięku związaną z łącznością Bluetooth. Dźwięk przestrzenny jest zasilany przez technologię DiracVirtuo™.

Czytaj również nasze testy słuchawek Denon

Denon PerL Pro
Denon PerL Pro

Funkcje

Słuchawki oferują funkcje: aktywnej redukcji szumów, tryb społecznościowy (dzięki czemu użytkownik może być świadomy otoczenia) oraz (model PRO) Adaptive Active Noise Cancellation optymalizującą redukcję szumów w zależności od otoczenia i dopasowania słuchawek, gdy użytkownik jest w ruchu.

Słuchawki Denon PerL Pro są również wyposażone w funkcję Multipoint, która pozwala łączyć się z dwoma urządzeniami w tym samym czasie, dzięki czemu nie tracą ścieżki podczas przełączania z muzyki na komputerze na połączenie przychodzące na telefonie, a następnie z powrotem na komputer po zakończeniu połączenia.

Słuchawki Denon PerL
Słuchawki Denon PerL
Słuchawki Denon PerL
Denon PerL 

Czas pracy

Model PerL oferuje do sześciu godzin pracy na jednym ładowaniu i do 18 godzin z etui, podczas gdy model PerL Pro do ośmiu godzin pracy na jednym ładowaniu i do 24 godzin z bezprzewodowym etui ładującym.

Denon PerL i PerL Pro mają stopień ochrony IPX4, konfigurowalne dotykowe elementy sterujące na słuchawce oraz różne końcówki douszne i skrzydełka pozycjonujące.

Słuchawki Denon PerL
Denon PerL 

* Testowane przez Denon w październiku 2023 r. przy użyciu produkcyjnej wersji PerL Pro i oprogramowania połączonego ze smartfonem, ścieżka muzyczna to plik muzyczny stereo zakodowany w formacie AAC. Rzeczywista żywotność baterii będzie się różnić w zależności od ustawień urządzenia, środowiska, użytkowania i innych czynników.

** Przetestowane przez firmę Denon w październiku 2023 r. przy użyciu produkcyjnej wersji PerL Pro i oprogramowania dla smartfonów. Plik muzyczny był stereofonicznym plikiem muzycznym zakodowanym w formacie AAC. Głośność ustawiono na 50%, z wyłączoną aktywną redukcją szumów, dźwiękiem przestrzennym i funkcją Bluetooth Multipoint. Profil został ustawiony na tryb domyślny. Suwak immersji został ustawiony na środowisko i wybrano tryb niskiego zużycia energii. Rzeczywista żywotność baterii będzie się różnić w zależności od ustawień urządzenia, środowiska, użytkowania i innych czynników.

 

DENON testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu