T.LOVE w warszawskiej Stodole z drugim koncertem na 35-lecie

Koncerty

Z uwagi na ogromne zainteresowanie listopadowym koncertem T.Love, na który to bilety zostały wyprzedane, zespół wraca na klubową scenę ponownie, tym razem w grudniu.

Dodano: 27 wrzesień 2017

Warto więc pojawić się zimą w stołecznym klubie, ponieważ formacja zapowiedziała całoroczną przerwę w koncertowaniu. Odpoczynek po 35 latach występów z pewnością jej się należy. Tymczasem czekają nas dwa występy, podczas których nie zabraknie największych przebojów oraz utworów z najnowszej płyty "T.Love", która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.

Na scenie gościnnie pojawią się Anita Lipnicka, Bednarek oraz Dawid Podsiadło. W roli jednego z supportów zaprezentuje się formacja Der Father. Zespół założyła Joanna Halszka Sokołowska i Daniel Pigoński, po to, by komponować, grać i dobrze się przy tym bawić. Do składu szybko dołączyli: Rihanna, papież, Elvis P., Jerzy A. Rogiewicz i Bartłomiej Tyciński. Na koncercie w Stodole zespół zagra materiał z nadchodzącej, drugiej (po "Wake Up!") płyty, w jeszcze większym składzie (Fire Choir). Pojawienie się na scenie T.Love poprzedzi również występ Poli Rise, młodej wokalistki, autorki tekstów oraz kompozytorki, która ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami, jak Loxe (producent brystyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, MANOID, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (XXANAXX).

T.LOVE ma na koncie 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt.

Źródło: Stodoła

Koncerty

grudzień

15

piątek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00 (support)

Bilety:

- Przedsprzedaż: 55 zł (stojące), 100 zł (balkon)
- Od 3 listopada: 65 zł (stojące), 110 zł (balkon)

Do kupienia w kasie klubu oraz na www.stodola.pl

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj