ØRGANEK w grudniu w warszawskiej Stodole

Koncerty

W sobotę 15 grudnia w warszawskiej Stodole wystąpi ØRGANEK.

Dodano: 23 czerwiec 2018

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako power trio. Rok później do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt. "Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce, zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015).

Tylko w latach 2014 - 2016 ØRGANEK dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność. Zarówno debiutancki album grupy, jak i jego następca - "Czarna Madonna" - pokryły się platyną, a Tomasz Organek został zaproszony do pełnienia funkcji dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania 2016 i 2017. Zespół otrzymał ponadto dwa Fryderyki w kategoriach "Album Roku Rock" za płytę "Czarna Madonna" oraz "Utwór Roku" za piosenkę "Mississippi w Ogniu.

Źródło: Stodoła

Koncerty

grudzień

15

sobota

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:00

Bilety: 

- Przedsprzedaż: 59 zł (stojące), 79 zł (balkon)
- W dniu koncertu: 65 zł (stojące), 85 zł (balkon)

Do kupienia w kasie Klubu oraz za pośrednictwem serwisów: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

 

Audio - lipiec - sierpień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test porównawczy wzmacniaczy stereofonicznych w zakresie 2200-2800 zł pokazuje, jak bardzo się zmieniły, jak wiele dodatkowych funkcji można dzisiaj znaleźć w nawet niedrogich modelach.   Kilka kolejnych testów, już indywidualnych, wprowadza nie tylko nowe produkty, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio