Dwa koncerty Lady Pank w Warszawie

30 marca 2020 Koncerty

Dwa koncerty Lady Pank w ramach trasy LP1 odbędą się w listopadzie w Warszawie. Jeden został przeniesiony z marca, drugi to koncert dodatkowy, zorganizowany z powodu dużego zainteresowania tym pierwszym.

Pierwsza płyta Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia i przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje formacji: "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku", "Vademecum skauta", "Fabryka małp" i kilka pozostałych.strumentalny numer "Zakłócenie porządku!"). Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty.

Po 35 latach od premiery "Lady Pank" do naszych rąk trafia remake płyty, który uświetniają głosy wielu polskich artystów. Lista jest imponująca, bowiem muzykom towarzyszą: Katarzyna Nosowska, Katarzyna Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki i Marcin Wyrostek.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek. Nie ukazały się one co prawda na debiutanckim albumie, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku. Są to "Tańcz głupia tańcz", "Mała Lady Punk" i "Minus 10 w Rio".

Źródło: Stodoła

Koncerty
20
Lady Pank - Warszawa #1
Listopad /
 Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:30 (otwarcie drzwi o 18:00)

Bilety: 79 zł (miejsca stojące) i 120 zł (miejsca siedzące/balkon) do kupienia w kasie Klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl

21
Lady Pank - Warszawa #2
Listopad /
 Warszawa

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:30 (otwarcie drzwi o 18:00)

Bilety: 79 zł (miejsca stojące) i 120 zł (miejsca siedzące/balkon) do kupienia w kasie Klubu oraz za pośrednictwem stron: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu