Sweet Warrior

RICHARD THOMPSON
Sweet Warrior

Folk/Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie
Do 197r. Thompson grał w legendarnym Fairport Convention, grupie która zyskała miano jednego z bardziej znaczących wykonawców folkrockowych. Potem wraz z żoną Lindą Peters założył duet Richard And Linda Thompson, który pozostawił po sobie kilka udanych albumów.

Od wielu lat tworzy solo, nigdy nie schodząc poniżej pewnego, wysokiego poziomu. Nie należy do wykonawców popularnych, ale ma grono oddanych fanów kupujących w ciemno każde jego wydawnictwo.

Na "Sweet Warrior" tradycyjnie porusza ważkie tematy społeczne, łącząc elementy wielu stylów m.in. country, bluesa, rocka, reggae i celtyckiego folkloru. Każda kompozycja jest dopracowana w drobnych szczegółach. Wyraziste melodie, zaangażowany śpiew i charakterystyczne brzmienie gitary to dodatkowe atuty albumu.


Grzegorz Dusza

BEESWING MUSIC/KARTEL
Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj