WILLIE NELSON God`s Problem Child

God`s Problem Child
Wykonanie
Nagranie

Niedawno minęła 84. rocznica urodzin amerykańskiego barda stylu country. Upamiętnia to wydarzenie niniejszy, już 61., album autorski mistrza Willy`ego Nelsona.

Willy Nelson pozostaje aktywny nie tylko w studio, ale nadal dość intensywnie koncertuje. Podobnie jak w przypadku pamiętnego albumu "Band of Brothers" (2014 r.), znaczną część melodyjnych piosenek napisał do spółki z producentem Buddym Cannonem. Kompozycje traktują w sposób raz refleksyjny, raz humorystyczny, o stanie wieku dojrzałego.

Najtrafniej o dystansie seniorów do rzeczy pilnych do zrobienia mówi znakomity utwór "It Gets Easier" z mottem: "byle nie dziś". Podziwu godne, że czysty i ciepły głos Nelsona z lekkim nosowym zaciąganiem nie ulega jakiejkolwiek erozji z wiekiem. Tym śpiewaniem można się ciągle delektować i wysłuchując po raz kolejny kolekcję trzynastu piosenek odkryć za każdym razem jakieś nowe niuanse interpretacyjne.

Do wykonania utworu tytułowego Willy Nelson zaprosił starych kompanów i współautorów: Tony`ego Joe White`a, Leona Russella i Jamey`a Johnsona, by we wzorcowej harmonii wymieniać ważkie strofy wokalne. Wypunktować należy doskonałą jakość techniczną nagrania, w szczególności głosu autora.

Cezary Gumiński
LEGACY/SONY MUSIC

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu