CAMILLE THURMAN Inside the Moment

Inside the Moment
Wykonanie
Nagranie

Młoda saksofonistka i kompozytorka Camille Thurman otrzymała w 2015 r. nagrodę Martina E. Segala przyznawaną przez Lincoln Center wyróżniającym się młodym artystom. Camille nie tylko gra, ale i śpiewa, a właściwie jest mistrzynią scatowania porównywaną do Elli Fitzgerald.

W 2013 r. dostała się do finału prestiżowego konkursu im. T. Monka w Waszyngtonie. Trzy lata temu zadebiutowała albumem "Origins", a następny "Spirit Child" zyskał entuzjastyczne recenzje w USA. Magazyn "Down Beat" nazwał jej grę uduchowioną, a brawurowe scatowanie - niezwykle odważnym.

Jej album "Inside the Moment" otwiera nową serię wytwórni Chesky Records "Virtual Audio Series" zrealizowaną w technice Binaural+ prezentującą nagrania dokonane na żywo, przed publicznością. Camille Thurman i jej zespół wystąpili w Rockwood Music Hall. Doskonała realizacja przenosi słuchaczy do pierwszego rzędu, gdzie stanęła sztuczna głowa z mikrofonami w uszach.

Saksofonistka z pasją interpretuje nowoczesne standardy: "Cherokee" i "Nefertiti", brawurowo śpiewa scatem w "Sassy`s Blues". Album otwiera natomiast na wskroś jazzowa interpretacja piosenki "The Night Has a Thousand Eyes", hitu Bobby`ego Vee z 1962 r. Prawdziwa audiofilska perła dla miłośników jazzu i klubowej atmosfery.

Marek Dusza
CHESKY RECORDS/HDTRACKS

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu