Knowing What You Know Now

MARMOZETS
Knowing What You Know Now

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

Bratersko-siostrzana grupa Marmozets debiutowała cztery lata temu dobrze przyjętym albumem "The Weird And Wonderful Marmozets". Tytuł płyty doskonale oddawał charaktery i talent młodych Anglików, bo byli porządnie zakręceni i niesamowicie utalentowani. Tacy pozostali do dziś, co potwierdza ich nowe dzieło "Knowing What You Know Now".

Materiał nagrywali ze słynnym Gilem Nortonem (Pixies, Foo Fighters), specem od gitarowych sprzężeń, który, jak mało kto, potrafi okiełznać i nadać im harmonijne i dynamiczne brzmienie. Z Marmozets było mu łatwiej, bowiem grupę tworzą bardzo sprawni muzycy, którzy temperaturą grania i zmianami tempa potrafi ą przyprawić o zawrót głowy.

Piosenki na ich nowej płycie to istny rollercoaster - od energetycznych, zagranych z punkową werwą przebojów "Play", "Habits" i "Meat To Be" po łagodne wyciszacze - "Insomnia" i "Me & You". Nie byłby to tak udany album, gdyby nie wokalistka Becca MacIntyre. Śpiewa z niebywałą energią, ale trzyma wszystko pod kontrolą. Kiedy trzeba, krzyczy i wrzeszczy z dziką pasją, ale potrafi być subtelna i słodka. "Knowing What You Know Now" to kawał solidnego rockowego grania z popowym sznytem.

Grzegorz Dusza
ROADRUNNER/WARNER

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj