Jericho Sirens

HOT SNAKES
Jericho Sirens

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

Od czasu debiutu płytowego w 2005 roku grupa Hot Snakes jest zaliczana do najważniejszych wykonawców w kategorii post-hardcore. Gitarowy hałas generowany przez Amerykanów nie każdemu przypadnie do gustu, ale dla zwolenników takiego grania ich czwarty album jest wart polecenia.

Przez "Jericho Sirens" przewija się temat frustracji i apatii, które wydają się być punktem odniesienia w naszym codziennym życiu. "Gdzie nie spojrzysz, zawsze znajdziesz ludzi mówiących, że świat się kończy. To może być samospełniająca się przepowiednia" - ostrzega lider zespołu Rick Froberg.

Gorzkim tekstom Hot Snakes towarzyszy brutalna gitarowa muzyka, precyzyjnie zagrana, o surowym brzmieniu, z nośnymi gitarowymi riffami. Gorące Węże z powodzeniem kultywują tradycje amerykańskiego hardcore`u z przełomu lat 80. i 90. Sięgają nawet głębiej, przywołując takich wykonawców jak: Suiside, Status Quo czy AC/DC. Hot Snakes to grupa rock`n`rollowa, tylko że w mocno ekstremalnej postaci.

Grzegorz Dusza
SUB POP/PIAS

Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj