Beyondless

ICEAGE
Beyondless

Indie rock

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

W otwierającym album "Hurrah" duński kwartet Beyondless wciąga słuchacza w świat transowej muzyki napędzanej przez przesterowane gitary, plemienne bębny i natchniony wokal. W "Pain Killer" gościnnie zaśpiewała Sky Ferreira. Urozmaicenie dają wplątane w piosenkę dźwięki instrumentów dętych i skrzypiec.

"Under the Sun" ma narkotyczną aurę i uduchowiony klimat, a "The Day the Music Days" to typowy Stonesowski rock`n`roll zaśpiewany tylko zdecydowanie bardziej zblazowanym głosem. Taka muzyka działa na słuchacza oczyszczająco i pobudzająco.

Inspiracją dla kapeli była także twórczość Lou Reeda z czasów The Velvet Underground oraz Nicka Cave`a. Tego typu granie to dziś głęboki underground, ale Iceage mają to coś, co pozwoliło im opuścić małe klubiki i pokazać się na dużych plenerowych festiwalach, gdzie przyjmowani są z dużym entuzjazmem. Rock`n`roll zawsze zwycięży.

Grzegorz Dusza
Matador/Sonic

Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj