UNITRA po raz pierwszy na targach High End w Monachium

06 maja 2024 Branżowe

Pierwszy raz podczas wystawy High End w Monachium Unitra zaprezentuje swoje produkty międzynarodowym koneserom muzyki. W specjalnie zaaranżowanej na tę okazję przestrzeni wystawienniczej będzie można zobaczyć flagowe produkty polskiej marki: wzmacniacz WSH-805, odtwarzacz CD, kolumny podłogowe, dwa modele gramofonów oraz ostatnią nowość w ofercie Unitry - głośniki podstawkowe.

Ponadto UNITRA pokaże także nowy model wzmacniacza, czyli WSH-605. Jego premiera jest zaplanowana na czwarty kwartał tego roku. Odwiedzający stoisko UNITRY, oprócz zapoznania się z ofertą producenta, będą mieli możliwość rozmowy z inżynierami, którzy projektują i konstruują urządzenia UNITRY w w naszym kraju.

Targi High End w Monachium to największe wydarzenie branży w Europie, dlatego nie może na nich zabraknąć reaktywowanej serii audio stereo polskiej marki UNITRA. To idealny moment, aby przedstawić dokonania ostatnich trzech lat pracy zespołu projektantów i konstruktorów.

Warto podkreślić, że swój sukces UNITRA zawdzięcza ludziom, którzy tworzą jeden z największych, bo liczący ponad 30 osób, zespołów inżynierów w branży audio w Europie. 

"Jesteśmy dumni, że po trzech latach prac nad tworzeniem produktów odpowiadających oczekiwaniom audiofilów, możemy śmiało powiedzieć, że osiągnęliśmy postawiony wcześniej cel. Zaprezentowanie szerokiej, międzynarodowej publiczności naszych rezultatów wzbudza w nas olbrzymią radość i ekscytację. Po bardzo dobrym odbiorze przez krajowych ekspertów, dystrybutorów i przede wszystkim klientów, przyszedł czas, aby pokazać nasze produkty także za granicą" - mówi Daniel Kostrzewa, Wiceprezes Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu UNITRY.

Ekspozycja Unitry na targach w Monachium

Stoisko UNITRY zajmie 55 m2 powierzchni. Centralnym punktem ekspozycji będzie w pełni zaaranżowany zestaw najwyższej klasy audio hi-fi, nie zabraknie także kolekcji gramofonów Unitry.

Osobliwą częścią wystawy będzie rzadki egzemplarz wzmacniacza UNITRA WSH-205. Ten legendarny produkt, który był niegdyś eksportowany na zachodnie rynki jako model Altus V600, stał się inspiracją dla współczesnych inżynierów tworzących model WSH-805.

Czytaj również nasze testy urządzeń UNITRA

UNITRA testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu