TAGA Harmony na Audio Video Show 2017

17 października 2017 Promocje i prezentacje

TAGA Harmony zaprasza na Audio Video Show. Pokój odsłuchowy, w którym będą prezentowane urządzenia marki, znajdzie się na parterze, w sali Belweder hotelu Radisson Blu Sobieski.

Ten rok był dla polskiej marki TAGA Harmony bardzo pracowity, a to zaowocuje wystawą, która zostanie zdominowana przez nowości. Główny system demonstracyjny będzie bazował na podstawkowych kolumnach Diamond B-60, które należą do flagowej serii oraz pracującym w klasie A lampowym wzmacniaczu TTA-1000.

W zeszłym roku podłogowa kolumna Diamond F-200 zebrała bardzo pochlebne opinie od odwiedzających wystawę. W tym roku nie mniejszą szansę na sukces mają podstawkowe Diamond B-60.

AVS to także idealna okazja do premiery nowych kolumn w najczęściej nagradzanej serii producenta, czyli Platinum. Nowością będą więc kolumny podłogowe Platinum F-120 v.3 i F-100 v.3 oraz podstawkowe B-40 v3. Seria dopieszczana bardzo długo w końcu będzie mogła ujrzeć światło dzienne. Warto wspomnieć, że nad układem zwrotnic pracował Arek Ogrodnik, czyli ktoś, kto o dźwięku wie chyba wszystko. Warto dodać, że okablowanie wewnętrzne zostało specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane dla tej serii przez amerykańską markę XLO.

Kolumny będą napędzane HTA-1200 - nowym zintegrowanym hybrydowym wzmacniaczem o mocy 80W/8 om. Nowościami będą również modele HTA-800 i HTA-25B, ale też DAC DA-300 v.3 32bit/384kHz PCM DSD.

TAGA Harmony zaprezentuje również przekrój nowych serii okablowania: kable serii Platinum w nowych wersjach, a także kable Azure, w tym również w wersji BI-WIRE oraz produkty instalacyjne.

W trakcie targów odbędą się ciekawe prezentacje przygotowane specjalnie na AVS:

HIREK WRONA
• RADOŚĆ Z MUZYKI DLA KAŻDEGO - 18 listopada (sobota) godz. 15:00
• WZMACNIACZ XXI WIEKU - 19 listopada (niedziela) godz. 12:00

W sobotę Hirek Wrona zabierze gości w muzyczną podróż pokazując, że świetną i uniwersalną jakość dźwięku może dać system audio, który nie musi kosztować fortuny. Oferuje to całkowicie odnowiona seria kolumn TAGA Harmony Platinum v.3 w połączeniu z wzmacniaczami lampowym TTA-1000 i hybrydowym HTA-1200. Z kolei w niedzielę Hirek sięgnie po hybrydę HTA-2000B v.2, wzmacniacz, który osobiście używa w swoim domu oraz studio i zademonstruje jak wzmacniacz XXI wieku powinien łączyć w sobie nowoczesność z dawką vintage i jaki ma to wpływ na dźwięk i muzykę.

GRZEGORZ DUDA
• WZMACNIACZE LAMPOWE - DŹWIĘK, KTÓRY ROZWIJA SIĘ Z TOBĄ - 18 listopada (sobota) godz. 12:00 oraz 19 listopada (niedziela) godz. 14:00

Grzegorz Duda  to administrator Audio Muzo Fans - zamkniętej grupy zajmującej się tematyką audio na Facebook, recenzent portalu audiomuzofans.pl, przez wiele lat związany z znaną wśród audiofilów firmą Neel, to prywatnie wielki miłośnik wzmacniaczy lampowych i muzyki. Grzegorz wprowadzi gości w piękny świat lampowego brzmienia i na przykładzie wzmacniacza TAGA Harmony TTA-1000 pokaże, jaki wpływ na dźwięk mają lampy. Będziemy mieli okazję posłuchać TTA-1000 w konfiguracji z różnymi lampami, w tym z nowymi lampami starej produkcji z lat 40. Grzegorz odkryje unikalne możliwości, jakie dają wzmacniacze lampowe – możemy sami modelować styl brzmienia, bawić się dźwiękiem i budować go wraz ze zmianą lub dojrzewaniem naszych preferencji dźwiękowych.

TAGA Harmony zaprasza!

TAGA HARMONY testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu